Virginija Šiaulytė

5 (13 įvertinimų)

Apie Virginiją Šiaulytę

Virginija Šiaulytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Virginijos Šiaulytės licencijos numeris yra MPL-08862, licencija išduota 2006-12-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • Labai maloni Daktare

 • Geresnios seimos gydytojos Telsiuose nera.

 • Geriausia šeimos gydytoja, kurią teko sutikti. Visada sunegalavus suteikia pagalbą bei profilaktiškai paprašo atlikti papildomus tyrimus. Niekada nėra vulgariai ar arogantiškai kalbėjusi. Visada priima šiltai bei paklausia kaip sekasi. Tikrai rekomenduočiau šią gydytoją! :)

 • Labai gera gydytoja. Mes jau 16 metu pas ja lankomes ir tikrai negalvojam keisti.

 • Gera gydytoja,bet jei rasčiau kuri atitiktų mano norus,tai tikrai išeičiau iš jos Neina sutart dėl kai kurių dalykų

 • super gydytoja0

 • Nuostabi gydytoja,rupestinga,simpatiska.Tiesiog gydytoja is didziosios raides

 • Daugiau tokių gydytojų, tai visiems būtų geriau. Gydytoja rūpestinga, švelni, dėmesinga, jei ko nežino ar abejoja visada pasiunčia pasikonsultuoti pas kitą specialistą.

 • Labai rūpestinga, nuoširdi gydytoja. Rūpinasi savo ligoniais netik darbo metu, bet istikus bėdai galima kreiptis ir po kabineto darbo valandų. Gydytoja niekada neatsisako padėti. Daugiau tokių nuoširdžių medikų.

 • labai gera gydytoja labai rupinasi pacientais ir neuzsiima pletkais

 • labai gera gydytoja profesionali, paprasta ,padeda pacientui visada

 • Labai gera,savo darba ismananti gydytoja. Supranta zmogu ir stengiasi jam pagelbeti. Gerai,kad yra tokiu atsidavusiu savo darbui gydytoju.

 • Labai nuoširdi gydytoja, rūpinasi savo paciantais. Negaili patarimu ir siuntimų pas kitus specialistus jei kazkas kelia nerimą. Gal kiek trūksta profesinių žinių, bet kam provincijoje netrūksta.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Virginija Šiaulytė?

Virginija Šiaulytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08862. Licencija galioja nuo 2006-12-01.

Kaip žmonės vertina Virginijos Šiaulytės darbą?

13 žmonių įvertino Virginiją Šiaulytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.