Virginija Rožukienė

5 (9 įvertinimai)

Apie Virginiją Rožukienę

Virginija Rožukienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Virginijos Rožukienės licencijos numeris yra MPL-05999, licencija išduota 2005-01-05.

Virginijos Rožukienės licencijos

Virginija Rožukienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-05999
Spaudo Nr.: 12995
Įsakymo data: 2005-01-05
Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-15456
Spaudo Nr.: 12995
Įsakymo data: 2009-07-02

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Tikra, nuoširdi, išklausanti,išmananti savo darbą šeimos daktarė, Daugiau tokių daktarų vertų Hipokrato priesaikos!

  • Piuki gydytoja, profesionali ir rupestinga.

  • Gera gydytoja, tik sunku pas ją patekti, tenka ilgai laukti eilėje. Neskaičiuoja darbo valandų, aukoja savo laiką ligonių priėmimui, dirbdama net po 2 val. po darbo. Negaili siuntimų ištyrimui pas specialistus. Dirba keliose įstaigose, todėl niekad nespėja.

  • 8 metus lankausi pas šią gydytoją. Kartais erzina didelės eilės, bet konsultaciją gaunu nepriekaištingą.

  • nors ir persikeliau gyventi toliau nuo sios gydymo istaigos, taciau pasilikau pas sia gydytoja. Gydytoja V.Rozukiene nuostabus zmogus, puikus specialistas.

  • Pas šią šeimos gydytoją konsultuojuosi jau 10 metų (lankėmės ir prieš įkuriant "Vivat Vita" kliniką). Niekada nebuvo taip, kad neturėtų laiko konsultacijai. Pacientų visuomet daug, tačiau visuomet gauni išsamias konsultacijas ir atsakymus į savo klausimus. Dar niekuomet nereikėjo nešti "dovanėlių" už geresnę priežiūrą ar išsamesnius tyrimus. Be to, žinau net ne vieną šeimą, kuri išsikėlusi į kitą miestą nekeičia šeimos gydytojo. Tiesa, kartais tenka luktelėti eilėje, tačiau tai tik parodo, jog šis gydytojas yra labai geras (argi Jūs eitumėte pas blogą gydytoją?).

  • Nuostabi gydytoja, labai rupestinga, bendraujanti, viska apziuri, nieko nepraleidzia pro pirstus,saunuole neigiamo nieko negaliu pasakyti apie sia gydytoja

  • Gerbiu šią gydytoją kaip specialistą ir kaip žmogų. Labai rūpestinga, konsultacijai skiria laiko tiek kiek reikia. Sėkmės !

  • Nesuprantu, kam ji pasirodė nerūpestinga, bet tokios gydytojos reikėtų paieškoti, savo rūpestingumu ji gali būti pavyzdžiu visiems kitiems. Dirba viršvalandžius, praktiškai niekada nesu atsilyginus, ir tai nė kiek nesumažina jos dėmesio pacientams. Vienas minusas, kad visada reikia ilgokai laukti, nes visada minios žmonių prie jos kabineto. O kodėl?

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Virginija Rožukienė?

Virginija Rožukienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05999. Licencija galioja nuo 2005-01-05.

Kaip žmonės vertina Virginijos Rožukienės darbą?

9 žmonės įvertino Virginiją Rožukienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.