Virgilija Plyniuvienė

5 (13 įvertinimų)

Apie Virgiliją Plyniuvienę

Virgilija Plyniuvienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Virgilijos Plyniuvienės licencijos numeris yra MPL-09767, licencija išduota 2007-07-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • Puiki gydytoja

 • Puiki savo srities žinovė

 • labai gera gydytoja

 • ji grieztai laikosi tvarkos, reikli bei griezta sau ir kitiems.ji puikiai ismano savo darba, kuri atlieka kruopsciai ir atsakingai. taktiskumo

 • labai gera savo profesijos specialiste. nustatytos diagnozes paprastai pasitvirtina. ji mano visos seimos ir tevu gydytoja.kiekviena syki patars ka geriau daryti vienu ar kitu atveju. antibiotikus raso tik krastutiniu atveju.as jai labai dekinga nes ne viena syki jos patarimai sunu apsaugojo nuo rimtesniu pasekmiu

 • Rupestinga bjauraus charakterio

 • dekoju gydytoja jums ,sekmes

 • pati geriausia semos gydytoja

 • Labai nuostabi gydytoja!

 • kompetetinga. nuoširdi,švelni ,maloni

 • si daktare, gera, bet pastebejau, kad kiekviena karta kai nuvedu sawo susirgusi vaika (2.5metu) visa laika israso antibiotiku. paskutini karta nuvedziau del kosulio, sake gerkle paraudus, tai del to vel antibiotikus issrase. manau, kad uz tuos issrasytus vaistukus ji gauna atligi. ar taip galima?

 • Puiki mano seimos daktare,savo specialybes profisionale,maloni,rupestinga,visada padedanti. Nera.

 • Puiki gydytoja. Padejo mano mamai uzauginti mane, dabar padeda man auginti dukryte :) Visiskai ja pasitikiu.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Virgilija Plyniuvienė?

Virgilija Plyniuvienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09767. Licencija galioja nuo 2007-07-30.

Kaip žmonės vertina Virgilijos Plyniuvienės darbą?

13 žmonių įvertino Virgiliją Plyniuvienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.