Violeta Sologubienė

5 (22 įvertinimai)

Apie Violetą Sologubienę

Violeta Sologubienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Violetos Sologubienės licencijos numeris yra MPL-01555, licencija išduota 2004-09-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (22) 5

 • Puiki gydytoja, pas kurią dukrą vežu jau kelinti metai.Tai gydytoja kurią galiu drąsiai rekomenduoti. neturiu

 • moka dirbti su vaikais ir jų pasimetusiais tėvais, labai gerai viską išaiškina, ir sugeba nuteikti optimistiškai, kad ir kaip blogai būtų.

 • Si gydytoja yra is nedaugelio, apie kuria galima pasakyti daug geru zodziu. Nors pries daugeli metu teko pas ja lankytis, bet atsiminimai tikrai labai silti. Padejo matyti pasauli be akinuku.

 • nors lankėmės tik kartą, kolkas tikrai esame ja patenkinti, šilta, miela, profesionali.

 • prieš apsilankyma labai baiminomės,bet visa baimė išgaravo apsilankius,nors naujienos ir nebuvo labai jau geros.tikrai Gydytoja iš didžiosios raidės

 • Gydė mane, dabar dukrytę. Profesionali gydytoja, šiltas, rūpestingas žmogus.

 • Patiko bendravimas, profesionalumas, konkretumas, padarymas daugiau nei gydytojai priklause. Aciu.

 • gaila kad jau sulaukiau 18m, nes daktarė tai kokių reta. :)))

 • Labai gera gyditoja, gydė mane iki 18 nuo mazumos ir dabar visados stenguosi ja surasti ir pas ja kreiptis jeigu tik akytes sustrikuoja! Buvo pazadejus kad galesiu be akiniu gyventi taip ir padare, kai kiti daktarai nuleido rankas!

 • tai piuki gydytoja

 • Labai gera, sauni gydytoja, apziuros metu vaikutis nei asarytes neparode, ne taip kaip pas kitus gydytojus. neturiu

 • Nuostabi gydytoja, pati pas ja lankiausi iki 18 metu. Dabar ir vaikus pas ja tik vedu reikalui esant

 • Puiki gydytoja.

 • nuostabus zmogus ir gydytojas,po vizito pas ja visada jauciames daug ramiau. neturiu

 • Gydytoja puiki, sužavėjo

 • Labai maloni ir profesionali gydytoja.

 • Atidi, profesionali, miela daktarė.

 • Gydytoja yra nuostabi, maloni, rūpestinga, atsakinga, visada pasiryžusi padėti, skeptiškai žiūrinti į įvairaus tipo dovanas. AČiū Jai!!! Visi turėtų imti iš jos pavyzdį :)

 • Labai maloni, graziai bendraujanti su mazais vaikais gydytoja, mano sunui 1m, apziura praejo labai puikiai. Maziukas net neverke, nors siaip bijo gydytoju. Profesionali gydytoja!

 • Siai gydytojai as esu labai dekinga ji gyde mano vyresni vaika.Mano maziukui 4 menesiu vaikui per penkias minutes nustate,kad nemate itarus augli pasikviete dar koleges apziurejo su dviem aparatais.Irase i stacionara istirimui su narkoze skubos tvarka.ji yra labai gera specialiste ir labai nuostabi asmenybe,tiesiog labai geras zmogus

 • Tikra gydytoja, tiksli,aiški, konkreti, rūpestinga.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Violeta Sologubienė?

Violeta Sologubienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01555. Licencija galioja nuo 2004-09-01.

Kaip žmonės vertina Violetos Sologubienės darbą?

22 žmonės įvertino Violetą Sologubienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.