Vilmantas Marijus Mikelkevičius

Apie Vilmantą Marijus Mikelkevičius

Vilmantas Marijus Mikelkevičius turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Vilmanto Marijus Mikelkevičiaus licencijos numeris yra MPL-12673, licencija išduota 2009-03-06.

Vilmanto Marijus Mikelkevičiaus licencijos

Vilmantas Marijus Mikelkevičius turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-12673
Spaudo Nr.: 15427
Įsakymo data: 2009-03-06
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-14285
Spaudo Nr.: 15427
Įsakymo data: 2009-05-13

Atsiliepimai ir įvertinimai (20) 5

 • Labai protingas, gerai dirba. Gerai ir atrodo.

 • puikus specialistas

 • Pats sauniausias daktariukas. Paciente Janyte K.

 • paciente Nijole Tunikaitiene27134

 • tikras savo srities profesionalas.

 • Sis gydytojas pirmiausia paliko nuosirdaus zmogaus ispudi. Zinoma vertinu ji ir kaip gera specialista. Esu jam dekinga.

 • labai geras gydytojas

 • Dalykiskas, racionalaus mastymo gydytojas.

 • Pagarba! Aciu

 • Nuostabus daktars, nuostabus zmogus ir specialistas, po jo atliktos operacijos jauciuosi puikiai !!!

 • Labai geras gydytojas, rekomenduoju visiems.

 • Labai geras chirurgas ir žmogus

 • labai geras daktaras ir chirurgas.labai rupestingas .aciu tokiam daktarui

 • VIENA. paciente:)))

 • Uz nepaprastai savalaike psichologine pagalba sunkiu metu DEKUI, gerbiamasis gydytojau Hermi......

 • Pukus chirurgas. Nuoširdus žmogus. Kad visi gydytojai būtų tokie.

 • nuosirdziausi linkejimai daktarui Hermiui nuo Camillos

 • Puikus,demesingas daktaras,geras žmogus.

 • Labai malonus, rūpestingas savo srities specialistas. Rekomenduoju ir kitiems ligoniams pas jį apsilankyti. Kuo daugiau tokių gydytojų!!!Dar kartą didelis ačiū už atliktą sėkmingai operaciją.

 • Ačiū gydytojui chirurgui Vilmantui Mikelkevičiui už man atliktą operaciją.Daktare,telaimina Jus Dievas. Zlatkienė Gražina,Anykščiai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vilmantas Marijus Mikelkevičius?

Vilmantas Marijus Mikelkevičius turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12673. Licencija galioja nuo 2009-03-06.

Kaip žmonės vertina Vilmanto Marijus Mikelkevičiaus darbą?

20 žmonių įvertino Vilmantą Marijus Mikelkevičius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.