Vilma Paškevičienė

5 (17 įvertinimų)

Apie Vilmą Paškevičienę

Vilma Paškevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Vilmos Paškevičienės licencijos numeris yra MPL-09474, licencija išduota 2007-06-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 5

 • Nuostabi ir mylima mūsų šeimos gydytoja. Visada atidi, nuodugniai apžiūri, puikiai išaiškina esamą padėtį, galimą ligos ar pan. eigą. Vaistus skiria tik esant reikalui. Visada parašo siuntimą pas specialistus, jei pati mato būtinybę ar patys kažkuo skundžiamės. Maloniai bendrauja, atsimena vardus, amžių, visada su šypsena.

 • Šauni jauna gydytoja

 • Jauna, rūpestinga gydytoja, puikiai randanti kalba su vaikučiais. Malonu kad gydytoja atranda laiko pacientams net ir ne darbo metu. Ačiū jai.

 • Laba rūpestinga ir atsakinga gydytoja

 • sauno ir rupestinga gydytoja, mazai siais laikais tokiu

 • Puiki , rūpestinga gydytoja, operatyviai suteikia tinkamą pagalbą, dėkui

 • Kai zmogus ismano savo darba,belieka jam tik palinketi sekmes ir tobuleti.

 • Nuostabi, supratinga gydytoja. Smagu, kad tokių yra!!!!

 • sauni gydytoja,labai rupestinga,siuo metu isejusi i dekreta...bet lauksiu kol grys ir vel pas ja lankysiuos....

 • supper

 • Ši gydytoja stebina... Maloniai! Yra jauna, bet l. supratinga, dėmesinga, suprantanti seną žmogų, ji pastebi, kada pacientas blogiau jaučiausi, kada reikia specialisto konsultacijos, kada siuntimo į ligoninę. Didžiulis jai AČIŪ, kad mums palengvina sunkaus ligonio slaugą, kad jai yra nesvetima užuojauta ir humanimas. Daugiau tokių gydytojų! Hm,kad tik neišleptų... :)

 • Kaip mes su vyru vadiname "Mūsų rūpestėlis" ačiū labai už viską. Ačiū kad padėjote išsikapstyti iš sunkios ligos. Kai kiti gydytojai nusisuko. Ačiū už rūpestį. Labi puiki gydytoja.

 • Ačiū už profesionalumą, atidumą, nuoširdumą, malonų bendravimą.

 • Pati nuostabiausia!!!

 • Puiki, profesionali, rūpestinga gydytoja.

 • Fantastiška ir mylima mūsų šeimos gydytoja, savo srities profesionalė. Ne visada patenkame laiku, visokių situacijų būna, bet esant ekstra atvejui, kai karščiuojame, kai vaikai buvo kūdikiai visada priimdavo laiku ar be eilės. Gydytoja atsimena visą šeimą vardais, atsimena pagrindines problemas. Kai rimtai sirgdavome, pati skambindavo ir klausdavo, kokia padėtis. Nė karto nesuklydo diagnozuodama, geriau apsidraudžia ir nusiunčia papildomiems tyrimams, jei turi kažkokį įtarimą, kad būtų tikra, jog viskas tvarkoje. Ačiū.

 • Puiki gydytoja, visada tiksliai nustato diagnozę, duoda siuntimą pas specialistą, kuris viską patvirtina. Pasitvirtino visos nustatytos diagnozės. Susirgus nuoširdžiai rūpinasi, skambina paklausti, kaip jaučiuosi.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vilma Paškevičienė?

Vilma Paškevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09474. Licencija galioja nuo 2007-06-28.

Kaip žmonės vertina Vilmos Paškevičienės darbą?

17 žmonių įvertino Vilmą Paškevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.