Apie Vilius Petrauską

Vilius Petrauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Viliaus Petrausko licencijos numeris yra MPL-07702, licencija išduota 2005-12-12.

Viliaus Petrausko licencijos

Vilius Petrauskas turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-07702
Spaudo Nr.: 2604
Įsakymo data: 2005-12-12
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-02380
Spaudo Nr.: 2604
Įsakymo data: 2004-10-20

Atsiliepimai ir įvertinimai (28) 5

 • Nemalonu skaityti tokius subjektyvius vertinimus. Jie tikrai nepagrįsti ir mane nemaloniai nustebino, nes šį GYDYTOJÄ„ pažįstu pakankamai gerai ir gana senai. Tai jautrus profesionalus specialistas. Jis gydė daugelį mano šeimos narių ir mes visi jam esame dėkingi. Gydytojas garsėja savo kompetencija diagnozuojant ligas. O tai itin svarbu. Žinia, ne visada ligoniai būna patenkinti diagnoze, bet čia jau ne gydytojo kaltė...deja. Kas link arogancijos, manyčiau, pacientai patys jos neturėtų demonstruoti..., nes šis gydytojas moka gerbti save...IR TURI UŽ KÄ„...

 • išklausantis bėdas ir problemas... sugebantis patarti... per daug apkrautas darbu...

 • daug dirba didelės kainos

 • Gerų geriausias daktaras. Siūlyčiau visiems pas jį eiti. Mamutė. Nėra

 • Labai punktualus gydytojas, rekomenduociau ji visiems. darba atlieka kruopsciai.operacijos metu jauciausi labai gerai, kadangi tai gydytojas kuris operuojant moka bendrauti taip kad jaustumeis gerai... neigiamu komentaru tikrai neturiu.

 • Labai puikus,mandagus, mokantis padrąsinti, nuoširdus, užjaučiantis gydytojas, visiems siūlau kreiptis į šį gydytoją. Rasita neturiu

 • Esant bėdai prisišauki.Man ar mano šeimo nariams kas atsitinka , tuoj pas jį važiuoju, nelabai žiūriu į jo specializaciją, man chirurgas ir viską supranta. Žmona tas pats,

 • GERAS GYDYTOJAS

 • Labai puikus specialistas ir žmogus

 • Puikus gydytojas, rūpestingas ir labai darbštus, jaučiantis atsakomybę už savo pacientą, atliktą operaciją.

 • Tai vienas iš vedančiųjų chirurgų ,kuriuo galima pasitikėti

 • Paprastas, nuoširdus, labai padėjo nėra

 • Gydytojas-profesionalas.Kuo daugiau tokiu gydytoju!

 • tikras profesionalas. Labai jam dekinga nes isplese is mirties nagu.

 • Šis gydytojas tikras savo srities profesionalas, diagnozė buvo tiksli, pilnai išgydė ir sėkmingai atliko operaciją. Rekomenduočiau pasinaudoti šio gydytojo paslaugomis, labai dėkinga jam. Pagarbiai...

 • Tai savo specialybės žinovas...Teko man gydytis po pilvo išvaržos operacijos ir jokių priekaištų neturiu...Mandagus, taktiškas... Panaudoja visas, per savo gydymo praktiką sukauptas žinias, bet tobulinasi naujais gydymo metodais ...Ačiū jam už gydymą ir linkiu sėkmės ir sveikatos...

 • Tai yra nuostabus gydytojas, labai nuoširdus, didelį dėmesį skiria ligonio apžiūrai.

 • Iš 6 šeimos narių penkiems kojas sutvarkė. dabar jau, atrodo, reikės greit joopagalbos

 • Pas si gydytoja operavosi ne viena mano pazistamu, tarp ju ir as. Rezultatais visi esame patenkinti, pats gydytojas man siltas, tikras savo srities profesionalas.

 • Geras specialistas,sakyčiau vienas iš vedančiųjų specialistų,nuoširdus rūpestingas ,išmanantis savo reikalą ir ne tik.

 • Tai gydytojas ,kurio galėtų pavydėti didžiūjų miestų ligoninės.Tikras savo specialybės žinovas.Mano vyrui teko operuoti žarnyno auglį, atlikta viskas labai puikiai,rezultatas džiugina.Pradžioj abejojom, bet kai geras rekomendacijas gavom iš Klaipėdos gydytojų apie šį gydytoją, nusiraminom ir viskas gavosi puikiai. Ačiū iš visos širdies

 • Geras gydytojas visom šio žodžio prasmėm Šiek tiek erogantiškas,bet tai ne kliūtis būti puikiu specialistu

 • Labai geras gydytojas, tikras savo srities profesionalas, rūpestingas, taktiškas. Šaunu, kad Tauragės apskrities ligoninėje dirba chirurgas Vilius Petrauskas:) Didelė pagarba ir dėkingumas jam:)

 • Nuoširdus dėkui už sėkmingai atliktą operaciją ir profesionalią pooperacinę priežiūrą gydytojui V. Petrauskui ir Tauragės ligoninės slaugučių kolektyvui su slaugytoja Kamile priešakyje!!

 • Savo srities specialistas, atidžiai išklausė problemas, apžiūrėjo. Nedaugžodžiauja, užimtas daktaras, gydymo rezultatu patenkintas.

 • Per geras mažam miesteliui. Turėjau problemą būnant savo gimtajame miestelyje ir be galo džiaugiausi, kad patekau pas jį. Viskas padaryta idealiai - be priekaištų. LABAI LABAI profesionalus. Kritikuojate atsiliepimuose dėl arogancijos - na taip, pripažinsiu, kad gydytojas jaučia savo vertę. Tačiau turint jo lygio profesionalumą, manau, privalu tą vertę jausti. Žodžiu, labai labai vertinu ir rekomenduoju - turint problemų jo srityje, nėra ko važiuoti į jokius didmiesčius.

 • Kompetentingas savo srities gydytojas-profesionalas.

 • Profesionalus geras gydytojas. Nedaugžodžiauja, tačiau į rūpimus klausimus pilnai atsako. Kreipėmės pirmą kartą, tačiau nenusivylėme. Nieko neatsilyginome, tačiau sulaukėme nuoširdaus dėmesio.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vilius Petrauskas?

Vilius Petrauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07702. Licencija galioja nuo 2005-12-12.

Kaip žmonės vertina Viliaus Petrausko darbą?

28 žmonės įvertino Vilius Petrauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.