Vilija Rogovienė

5 (23 įvertinimai)

Apie Viliją Rogovienę

Vilija Rogovienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Vilijos Rogovienės licencijos numeris yra MPL-03981, licencija išduota 2004-11-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (23) 5

 • LABAI DZIAUGIAMES SAVO GYDYTOJA

 • Puiki,rupestinga seimos gydytoja

 • nuostabi gydytoja

 • Nuostabi,profesionali gydytoja.Dziaugiames !

 • visa eima džiaugiames mūsų šeimos gydytoja

 • visa šeima džiaugiames mūsų šeimos gydytoja

 • Noriu padekoti gydytojai už nuoširdumą,rūpestį ir profesionalumą

 • Labai nuoširdus, mielas žmogus. Darbą atlieka profesionaliai, atsakingai. Kartais galbūt kažkiek jaučiasi skubėjimas, tačiau tai pateisinama, manau, dėl didelio pacientų srauto ir trumpo darbo laiko. Man nepatogumų ir komplikacijų tai nesukelia.

 • puiiki gydytoja, dziaugiuosi, kad musu seima ja atradome. labai rupinasi, viska paaiskina, gali paklaust. Tobula.

 • Labai miela gydytoja. Siunčia visiems tyrimams, kokie tik yra įmanomi. Viską puikiai paaiškina bei padeda. Jei kas neaišku, tai greit nepaleidžia. Labai daug pacientų pas ją bei mažų vaikučių. Esu labai patenkinta savo gydytoja.

 • ši gyditoja labai gera. moka dirbti su vaikais.šia gyditoja esu lgai patenkinta. siūlau pas ją eiti

 • Labai mėgsta pinigus. Jei nieko neduodi, tai net su mazu vaiku tenka pralaukti valanda, vien kad išrašytų kompensuojamų vaistų. Ir tai dar labai nepatenkinta. Ir gydytoja, ir sesute "siuntineja" tave kaip tik nori. Todėl jei ruosiatės vis nešti kyšius prašom lankytis, bet jei ne...... darykit išvadas patys.

 • Labai gera gydytoja, siuntė atlikti reikiamus tyrymus ir profesionaliai padėjo parinkti vaistus, labai rekomenduoju.

 • Demesinga, atidi ir maloni gydytoja, skiria daug demesio pacientui, jo tyrimu rezultatams, esant reikalui skiria papildomus tyrimus. Kartu dirbanti slaugytoja paslaugi, labai aiskiai ir suprantamai suteikia reikalinga info. Aciu.

 • Nepaprastai rupestinga daktare.Mes visa seima gydomes pas ja jau daug metu,specialiai perejom is kitos poliklinikos,niekada nedaviau jokio kysio

 • Labai gera gydytoja!

 • Tikrai nuostabi gydytoja, kuri siuncia visiems imanomiems tyrimams atlikti, jeigu ju reikia. Sesele irgi rupestinga.

 • Labai puiki gydytoja ir seselė. Labai džiaugiuosi, jog ji mano gydytoja.

 • Labai rupestinga gydytoja, labai gaila, kad iseina is VRCP, bet mes su seima vistiek planuojame persirasyti i poliklinika, kurioje ji dirbs. Ne karta jau mus gelbejo, labai gerai priziurejo ir mane ir mano vaika, konsultuodavo ir telefonu ir asmeniskai atsakydavo i visus klausimus. Kai tik geras gydytojas, tai ir iseina. Aciu jums, daktare!

 • Puiki gydytoja musu 2 vaiku! Deja jau nebedirba rajonineje poliklinikoje, gaila kad per kazkokius kazkieno konkursus del darbo vietu poliklinikoje nukencia pacientai, ypac kai tie pacientai vaikai,kurie neteko puikios gydytojos ir yra permesti kitam gydytojui

 • Gydytoja ir specialistė tikrai nuostabi. Labai išsamiai viską paaiškiną, atsako į klausimus, rekomenduoja. Kai pamačiau jog ji nebedirba VRCP labai nusivyliau.. Pasidalinkite, prašau, informacija kas nors kai žinosite kur ji dirba dabar. Dėkui.

 • Nebereikia nieko apie gydytoją V.Rogovienę rašyti, nes ji nebedirba. Kai sužinojau, tai neberadau sau vietos, galvojau, kad širdis sustos. Šitiek metų pas ją lankiausi, buvo ne tik gera, bet labai gera gydytoja ir še tau, kad nori. Dingo. Net neatsisveikino. Nors būtų ant durų pakabinusi atsisveikinimo raštelį. Net nebežinau, ką reikės daryti? O gal ji perėjo į kitą polikliniką, tai paskui ją nusekčiau? Jei išvyko į JAV arba JK, tai sudie. Niekas nieko nesako. Mirtina tyla.

 • Nuostabi gydytoja, tokios dar nesu sutikus. Kaip suzinoti, kur ji dirba siuo metu? Gandai vaiksto, kad gruodi turetu sugrizti.. Daktare, atsiliepkite :))

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vilija Rogovienė?

Vilija Rogovienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03981. Licencija galioja nuo 2004-11-30.

Kaip žmonės vertina Vilijos Rogovienės darbą?

23 žmonės įvertino Viliją Rogovienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.