Apie Viktor Asejev

Viktor Asejev turi Gydytojo akušeris-ginekologo licenciją. Viktor Asejev licencijos numeris yra MPL-25368, licencija išduota 2020-09-09.

Viktor Asejev licencijos

Viktor Asejev turi šias licencijas:

Gydytojas akušeris-ginekologas
Licencijos Nr.: MPL-25368
Spaudo Nr.: 31826
Įsakymo data: 2020-09-09
Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-21847
Spaudo Nr.: 31826
Įsakymo data: 2017-06-26

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 5

  • Blogai jaučiausi ir niekur negalėjau patekti, todėl paskambinau į Innmed kliniką, kurioje anksčiau nebuvau apsilankiusi. Buvau maloniai nustebinta viskuo ką pamačiau, graži klinika, labai malonus personalas, viskas vyksta tvarkingai, man nereikėjo laukti, gydytojas pats mane pasitiko ir atliko visus tyrimus vietoje. Man tiksliai diagnozavo uždegimą ir paskyrė gydymą, gydytojas pats man paskambino paklausti kaip jaučiuosi. Likau labai maloniai nustebinta, kad Vilniuje yra tokia klinika, rekomenduoju.

  • Geras gydytojas, man patiko.

  • Labai malonus gydytojas, nuramino ir padrąsino. Atsakė į visus rūpimus klausimus. Dėmesingas ir užjaučiantis, tokiu specialistų reta. Puikus ginekologas! Sėkmės jam!

  • Tik patys geriausi žodžiai! Labai išsamiai apžiurėjo ir profesionaliai suteikė pirmąją pagalbą. Maloniai bendrauja ir atsako į visus klausimus. Norėtųsi kuo daugiau tokiu gydytojų. Ačiu jam ir visai Lazdynų ligoninės pamainai už suteiktą pagalbą ir palaikymą.

  • Andrej K.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Viktor Asejev?

Viktor Asejev turi Gydytojo akušeris-ginekologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-25368. Licencija galioja nuo 2020-09-09.

Kaip žmonės vertina Viktor Asejev darbą?

5 žmonės įvertino Viktor Asejev. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.