Apie Vidmantą Pšemenecką

Vidmantas Pšemeneckas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Vidmanto Pšemenecko licencijos numeris yra MPL-13905, licencija išduota 2009-05-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 5

 • Tai chirurgas profesionalas. Atliko kirkšnies išvaržos operaciją labai gerai. Vyksta gijimo procesas. Nuoširdžiai dėkoju,linkiu sėkmingų darbo rezultatų šiais metais ir visą ateinantį laikotarpį. Ačiu!!!

 • Labai geras chirurgas. Taktiškas, mini operacijos metu bendravo, nuramino, kad neskaudės ir pan. Labai ačiū už atliktą procedūrą, tikiuosi, kad greit sugis!

 • Gydytojas is didziosios raides,nuosirdziai dekojam uz profesionaluma,tikslia diagnoze,laiku suteikta pagalba

 • nuostabus zmogus

 • Profesionaliai atlieka savo darbą, dėmesingas pacientui bei jo nusiskundimams, net ir nesusijusiems su pagrindine liga. Santūrus, tačiau sugebantis maloniai ir dalykiškai bendrauti

 • Puikus, profesionalus, rūpestingas gydytojas, jautrus ir sąžiningas žmogus. Labai gaila, kad patekom pas jį per vėlai.

 • Nuostabus,inteligentiškas,susikaupes,ramybę suteikiantis specialistas. Esu šiam profesionalui be galo dėkinga už mno mamos operaciją.

 • Puikiai atliko trūkusio apendicito operaciją, rūpinosi paciente, gražiai sutvarkė pjūvį. Ačiū

 • Labai geras gydytojas, visada prisiminsiu, didelis aciu uz viska...

 • Nuostabus zmogus, profesionalus gydytojas.

 • Profesionalus, atsakingas, ismanantis savo darba, jautrus paciento problemai, tiesiog zmogus - is didziosios raides. Nuosirdus aciu jam!

 • Nebutu manes ant sito svieto jei ne sitas Zmogus. Aciu!

 • labai rupestinga,maloni,atsakinga,tikras profas savo sriti net negali buti

 • Tikras savo srities žinovas, kultūringas, jautrus, nuoširdus, rūpestingas

 • Jei ne šis gydytojas - šiandien mamos neturėčiau... Dėkoju Dievui, kad jis tą naktį budėjo... Ačiū :)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vidmantas Pšemeneckas?

Vidmantas Pšemeneckas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13905. Licencija galioja nuo 2009-05-04.

Kaip žmonės vertina Vidmanto Pšemenecko darbą?

15 žmonių įvertino Vidmantą Pšemenecką. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.