Vida Šeduikienė

5 (4 įvertinimai)

Apie Vidą Šeduikienę

Vida Šeduikienė turi Akušerio licenciją. Vidos Šeduikienės licencijos numeris yra SPL-01201, licencija išduota 2002-03-18.

Atsiliepimai ir įvertinimai (4) 5

  • Labai maloni daktarė! Lankiausi pirmą kartą - viską paaiškino, patarė, nebuvo jokio streso, diskomforto ar įtampos. Rekomenduoju!

  • Fantastiška akušerė! Labai kruopšti ir organizuota, myli savo darbą, išsamiai atsako į visus kilusius klausimus, visuomet geros nuotaikos. Sėkmės Jums!

  • Puiki daktarė! Labai entuziastinga ir myli savo darbą. Išsamiai į viską atsako, paaiškina, pakonsultuoja. Laiku paskiria visus tyrimus, esu labai patenkinta jos darbu. Ačiū!

  • Labai šauni akušerė. Išsamiai atsako į visus klausimus, atsakingai paskiria tyrimus, duoda naudingų patarimų ir šiaip yra labai pozityvi bei maloni asmenybė. Rekomenduoju!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vida Šeduikienė?

Vida Šeduikienė turi Akušerio licenciją. Licencijos Nr. SPL-01201. Licencija galioja nuo 2002-03-18.

Kaip žmonės vertina Vidos Šeduikienės darbą?

4 žmonės įvertino Vidą Šeduikienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Akušerijos specialistai

Akušerijos specialistai planuoja, valdo, teikia ir vertina akušerinės pagalbos ir priežiūros paslaugas prieš nėštumą ir gimdymą, jų metu ir po gimdymo bei naujagimių priežiūrą. Jie padeda gimdymo metu, siekdami sumažinti moterų ir naujagimių sveikatai kylančią riziką, dirbdami savarankiškai ar grupėse su kitais sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais. Atliekamos užduotys: (a) moterų ir naujagimių priežiūros ir pagalbos paslaugų planavimas, teikimas ir vertinimas prieš nėštumą ir gimdymą, jų metu ir po gimdymo pagal šiuolaikinės akušerijos praktiką ir standartus; (b) moterų ir šeimų konsultavimas bei bendruomenės švietimas sveikatos priežiūros, mitybos, higienos, mankštos, gimdymo ir skubiosios medicinos pagalbos atvejų planų, maitinimo krūtimi, kūdikių priežiūros, šeimos planavimo ir kontracepcijos, gyvenimo būdo ir kitų su nėštumu bei gimdymu susijusiais klausimais; (c) nėštumo ir gimdymo eigos vertinimas, komplikacijų valdymas ir pavojaus požymių atpažinimas, prireikus siuntimas pas gydytoją akušerį; (d) naujagimių sveikatos būklės stebėsena, komplikacijų valdymas ir pavojaus požymių atpažinimas, prireikus siuntimas pas gydytoją neonatalogą; (e) moterų per sąrėmius ir gimdymą jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas įvairiomis gydymo priemonėmis, įskaitant vaistus nuo skausmo; (f ) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (g) akušerijos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas; (h) akušerijos švietimo veiklos planavimas ir vykdymas sveikatos priežiūros įstaigose ir bendruomenėje. Pastabos Slaugytojus ir akušerius reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų ir akušerių pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Akušeriai, kurie rengia akušerius ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine akušerijos praktika, priskirti 2222 pogrupiui „Akušerijos specialistai“.