Vesta Rinkevičienė

4.3 (17 įvertinimų)

Apie Vestą Rinkevičienę

Vesta Rinkevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Vestos Rinkevičienės licencijos numeris yra MPL-07268, licencija išduota 2005-07-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 4.3

 • Labai nuoširdi šeimos gydytoja, profesionaliai moka bendrauti ypač su vaikučiais, neaplenkia ir vyresnių pacientų. Ačiū. Linkiu sveikatos.

 • Nemandagi ir net elementarios kultūros stokojanti gydytoja. Vėluoja į darbą, nepatikslina tyrimo atsakymų, kelia balsą dėl reikalingo nedarbingumo. Tikrai niekam nerekomenduoju, labai neprofesionali gydytoja.

 • Gydytoja į darba atkeliauja geriausiu atvėju po valandos nuo darbo pradžios. Susisiekti su ja skubiu atvėju neįmanoma, net jei turi tą dieną 3-4 pacientus. Reikia laukti savaite laiko kol galima bus paprašyti recepto pratesimo, o ligos per ta laika tik stiprėja. Net ir persionalui susisiekus su gydytoja paaiškinus labai skubią paciento situaciją yra samoningai atmetamas skambutis, nors konsultacija telefonu užtruktų nedaugiau 5 minučių ir yra mandagiai prašoma pagalbos. Nerekomenduoju šios šeimos gydytojos, nes situacijose reikia vadovautis jos bepriežastiniais principais. Kad ir kaip į gydytoją norėjau žiūreti iš gerosios pusės praleisdamas visus niuansus pro pirštus, galiausiai manau jog taip elgtis yra nekompetetinga visais atvėjais.

 • Nerekomenduoju niekam pakliūti pas šia gydytoja. Arogantiškai bendrauja, nemaloni, pabrėžianti kiek laiko jai liko dirbti, nesprendžianti paciento priežasčiu del kuriu kreiptasi. Jeigu ši gydytoja nepadeda pacientui- ji elementariai nesilaiko Hipokrato priesaikos, tai jai svetimas dalykas.

 • Super gydytoja pataria, nuosirdi

 • Labai gera gydytoja. Reikalui esant visuomet priima, suteikia reikiama pagalba ar konsultacija telefonu. Maloniai bendrauja su pacientais

 • Puiki gydytoja, pasitikim ja.

 • Puiki gydytoja rupestinga profesonali reikli, sau savo vadovaujamos klinikos personalui, na gal kiek griestoka! Tik geri atsiliepimai!

 • maloni mazai kompetencijos

 • Pasitikiu ir kitiems rekomenduoju.

 • Labai gera gydytoja. As jau 9 metus pas ja gydausi ir gydosi mano visa seima. Visi laaaabai patenkinti. Visuomet priima, isklauso, turi labai gera intuicija ir profesionaliai dirba. Sioje klinikoje dirba ir daugiau gydytoju, bet jie cia kazkodel nesurasyti.... Taciau visi labai malonūs ir personalas visas SUPER! O neigiamus komentarus apie sia gydytoja raso, tikriausiai siaip gyvenimu nepatenkinti zmones.

 • Pati rūpestingiausia gydytoja. Apsirgus priima ir neužsirašius, visada išklauso, paskiria tyrimus, pataria kur geriau eiti tirtis. Jeigu kas neaišku, nedarbo dienomis galima skambinti jai į mobilųjį telefoną

 • Nuostabi gydytoja. Ačiū.

 • Puiki gydytoja. Profesionali ir labai maloni.

 • As labai ja pasitikiu

 • Linkiu kuo geriausios sekmes šiai nuostabiai ,šiltai ,rūpestingai gydytojai.

 • Mūsų gydytoja, pati geriausia, niekada nenuvylė, šilta, maloni, rūpestinga ir tikrai kompetetinga.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vesta Rinkevičienė?

Vesta Rinkevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07268. Licencija galioja nuo 2005-07-20.

Kaip žmonės vertina Vestos Rinkevičienės darbą?

17 žmonių įvertino Vestą Rinkevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.