Valdimaras Svalbonas

4.3 (12 įvertinimų)

Apie Valdimarą Svalboną

Valdimaras Svalbonas turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Valdimaro Svalbono licencijos numeris yra MPL-00643, licencija išduota 2004-08-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 4.3

 • Puikus gydytojas, savo srities profesionalas.

 • Pas Gyd. Svalbona lankausi ju daugiau nei 10metu. Nuostabus specialistas , savo darbo zinovas. Visada suteikia pilna issamia informacija apie sveikatos sutrikimus,tyrimus ir tolimesni gydyma. Paskutini karta lankiausi 2016 gruodi. Buvau apziureta, isklausyta, istirta visapusiskai. Kartu su gydytoju dirbantis personalas labai malonus ir atidus. Si gydytoja esu rekomendavusi ne vienam pazystamam,kam reikalinga supratingo mediko pagalba. Kainos V.Svalbono klinikoje visiems prieinamos. Artejanciu svenciu proga linkiu Gyd. V.Svalbonui ir visam kolektyvui sveikatos ir kantrybes besirupinant kitu sveikata.

 • Pagarbiai

 • Loreta J. is Airijos

 • Tai iš ties superinis daktaras. V.Svalbonas atliko man visus būtiniausius tyrimus. Galiausiai išrašė vaistu mano ligai gydyti. Ir po vaistu kurso aš labai džiaugiuosi, nes išsisprendė mane daug metu kamavusioa bėdos. Dėkoju šiam puikiam daltarui už visa rūpestinguma ir tikrai dar ne karta čia apsilankysiu! Rekomenduoju ir Jums!!

 • Tai aukstos kvalifikacijos gydytojas, ismanantis savo darba.Labai stengiasi del pacientu.Gerbiu si gydytoja.ACIU jam.Violeta

 • atliko man kolonoskopija,nieko nejauciau,pabudau po visko,svelnus gydytojai,sesutes.Na o kainos aisku dideles,bet mokame uz aptarnavima ,suteikiamas paslaugas..............................................paziurekit kaune,vilniuje kokios kainos.

 • Labai mandagus, rūpestingas, savo srities tikras specialistas. Išklauso, paaiškina. Visiems rekomenduočiau tik šį gydytoją.

 • Tikras gydytojas,ligoniui suteikia labai išsamią informaciją,negaili patarimų.Ačiū.

 • Sunku suprasti gydytojo ikainius, matyt paskutini karta mazai daviau, tai numete kitim sundaktariui, o is esmes gydytojo nuotaika nuo kisenpinigiu priklauso, apziuros kokybe taip pat. Norint rimtai gydytis tenktu nemazai sukisti pinigu, bet ne uz pati gydyma

 • priiminiau si gydytoja ir nesuprantu kodel jam tik pinigai rupi ? pries apie 10 metu reguliariai lankiausi keleta metu pas si pona jo klinikoje kisau pinigus po 50 litu ir nesimate galo nei rezultato kol visai nepaliko blogai kai nebepadejo skiriami gasek svalbono vaistai.turejau skrandzio rugstinguma ,rydavau zarna jau be skaiciaus vis gyde gaseku ponas svalbonas ir aiskino ka valgyti ir nepersivalgyti. galop kai paliko visai blogai geriau soda ir nuvykau i kauno akademines klinikas prisiprasiau privaciai pas gyd joneiki .jis nepatikejo kad mane 4 metus kankino siauliu svalbonas...kaunieciai man grazino sveika gyvenima be jokiu dietu gyvenu ir siandien , kaunieciai sako galime uzversti skrandzio voztuva ir po dvieju dienu vaziuosi namo . taip ir acitiko , zmones brangieji patikekite ir nebijokite rasyti tiesa ,dauguma siauliu dydytoju prisirisa pacientus ir nepaleidzia nes reikia viloms kurtuvenu draustinyje statyboms pinigu ir klinikoms tai pinigu vergai ir tt, tokiu gyd siauliuose daug ir pone butkiene ir neurologas lukosaitis ,gyd gadeikis , kysinikai nuo sovietu laiku , vaziuokite i kauna ir vilniu acipirks jums simteriopai ka isleidziate siauliu verslinikams

 • Man atrodo,kad SITAM gydytojui laikas ilsetis....Net nezinau ar jis teisingai ivertino bukle.Nekulturingas,vulgarus,nervininkas.Is karto buvo priesiskai nusistates.Kai kiso lempute,makalabo,riaumojo ant seseles,kad kazka nlogai padare,ta teisinosi...Daug kartu ryjau ta lempute,bet pirma kart pas toki papuoliau.Noriu pabrezti,kad ejau privaciai pas ji.Po to ejau kitur valdiskai,jam reiketu pasimokyti is kitu kaip dirbti.Jei jis bus nuotaikoje,gal jums pasiseks....

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Valdimaras Svalbonas?

Valdimaras Svalbonas turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00643. Licencija galioja nuo 2004-08-13.

Kaip žmonės vertina Valdimaro Svalbono darbą?

12 žmonių įvertino Valdimarą Svalboną. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.