Apie Vaidotą Turskį

Vaidotas Turskis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Vaidoto Turskio licencijos numeris yra MPL-16381, licencija išduota 2010-07-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 4.8

 • Nuo pirmos minutes geranoriškas, mandagus. Pasiruošęs išklausyti, paaiškinti ir padėti. Gerbtinas tikro daktaro pavyzdįs. Puikus chirurgas. Profesionaliai praoperavo žmoną, kuri ji dievina. Linkime jam sveikatos, laimės ir sėkmės gyvenime.

 • Labai demesingas ir kompetetingas daktaras,operacija atlikta puikiai.Jauciuosiu labai gerai,ačiū.

 • Vertinu darba 90% likusius 10% kaip jaunam gydytojui palieku tobulėt.

 • Jaunas, geras ir perspektyvus daktaras. Tikrai rekomenduoju rinktis jo paslaugas.

 • DOMIUOSI JO KOMPETENCIJA, BUVAU KONSULTUOTIS, NES RUOSIUOSI OPERACIJAI, RENKUOSI CHIRURGA.

 • Dėkojame gydytojui V. Turskiui už sėkmingai atliktą operaciją ir linkiu stiprybės jo kilniame darbe.

 • Ačiū, daktare,jaučiame Jums didelį dėkingumą. Stiprybės Jums. Sėkmės sunkiame darbe.Su pagarba Šiauliečiai.

 • Esu labai patenkinta! Aciu!!!

 • jaunas,saunus gydytojas,dar nesugadintas pinigais.manau dirba is pasaukimo...nori padeti zmonems.tokie ir turetu buti gydytojai,kas vargsas pacientas nebijotu vaziuoti i ligonine,nes neturi pinigu

 • Jauna, perspektyvi, rūpestinga ir neabejotinai 100 proc. gydytojo vardo verta asmenybė. Sėkmės Vaidotui ir didelis dėkui

 • Aciu!!!

 • Istiesu geras gydytojas. Rekomenduociau ir kitiems.

 • jaunas,dar neturintis pakankamai patirties gydytojas.taciau malonus,paslaugus,maloniai bendraujantis.Linkiu tokiam ir islikti,lai neapakina sio gydytojo pinigai,o islieka Hipokrato priesaika.Daugiau tokiu gydytoju.

 • aciu daktarui

 • Labai šiltas ir dėmesingas gydytojas.

 • Nepažystu šio gydytojo,pakliuvau pas jį extra su apendicitu. Suprantu kad galbūtbtik jis buvo laisvas ,bet jai gydytojas operuoja tai jis pats turėtų būti suinteresuotas po operacijos ateiti ,apžiūrėti kaip klostosi,kaip siūlės apžiūrėti,aiškiai atėjus pasidomėti bei papasakoti ką ir kaip atliko,ką rado ,buvo supūliavę ar dar ne. Atėjo ryte kažką vos sumurmėjo ir išėjo neapžiūrėjęs nieko,negana to per vizitaciją stovėjo koridoriuj už durų kai visi gyd buvo palatoj. O kitas gydytojas tikrai neturiu priekaištų,tik gaila ne jis operavo ir nieko negalėjo paaiškinti kas ir kaip vyko .

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vaidotas Turskis?

Vaidotas Turskis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-16381. Licencija galioja nuo 2010-07-20.

Kaip žmonės vertina Vaidoto Turskio darbą?

16 žmonių įvertino Vaidotą Turskį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.