Vaidas Paltarackas

3.7 (3 įvertinimai)

Apie Vaidą Paltaracką

Vaidas Paltarackas turi Šeimos gydytojo licenciją. Vaido Paltaracko licencijos numeris yra MPL-18517, licencija išduota 2013-07-04.

Vaido Paltaracko licencijos

Vaidas Paltarackas turi šias licencijas:

Medicinos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-16150
Spaudo Nr.: 30924
Įsakymo data: 2010-07-13
Šeimos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-18517
Spaudo Nr.: 30924
Įsakymo data: 2013-07-04

Atsiliepimai ir įvertinimai (3) 3.7

  • Labai nuoširdus ir malonus gydytojas. Visada išklauso visų problemų, pasidomi buvusiais tyrimais, visada duoda siuntimus. Atsitikus nelaimingui atsitikimui darbe, pasidomėjo įvykiu, dokumentus sutvarkė tvarkingai (priimamasis to nepadarė), nusiuntė pasikonsultuoti su kitu chirurgu: norėjo išgirsti antrą nuomonę. Neturiu jokių nusiskundimu dėl šio gydytojo.

  • Dėmesingas gyditojas, išklausęs nusiskundimų iškarto paskyrę kraujo tyrimus ir išrašė pas specelistą kai liga tik buvo pirminėje stadijoje. Visada nuodugniai apžiūri, teiraujasi dėl negalavimų. Malonus ir bendraujantis gyditojas, tikrai rekomenduoju.

  • Niekam nerekomenduočiau tokio gydytojo. Apžiūra aplaidi. Plaučių uždegimo nesugebėjo nustatyti, kai tuo metu kiti gydytojai jį diagnozavo iškart. Nusiuntė su plaučių uždegimu į ligoninę, kuri neturi pulmologo. Į Uosto polikliniką perėjo dirbti iš jūrininkų poliklinikos, tai ir siunčia į Jūrininkų ligoninę, nesvarbu kokius skyrius ši ligoninė turi.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vaidas Paltarackas?

Vaidas Paltarackas turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18517. Licencija galioja nuo 2013-07-04.

Kaip žmonės vertina Vaido Paltaracko darbą?

3 žmonės įvertino Vaidą Paltaracką. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.