Tatjana Švėgždienė

3.3 (7 įvertinimai)

Apie Tatjaną Švėgždienę

Tatjana Švėgždienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Tatjanos Švėgždienės licencijos numeris yra MPL-04638, licencija išduota 2004-12-09.

Tatjanos Švėgždienės licencijos

Tatjana Švėgždienė turi šias licencijas:

Gydytoja gastroenterologė
Licencijos Nr.: MPL-04638
Spaudo Nr.: 10908
Įsakymo data: 2004-12-09
Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-15726
Spaudo Nr.: 10908
Įsakymo data: 2009-08-12

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 3.3

  • Perskaičiusi neigiamus komentarus susidaro visiškai priešingas įspūdis . Taip Gydytoja - nėra pati maloniausia . Bet tikriausiai ne arbatos gerti ir susitinkame. Į problemas žiūri labai rimtai, skiria labai daug tyrimu , gilinasi į situaciją. Kadangi teko lankytis ne pora kartų, savo iniciatyva domėjosi kaip jaučiuosi. Esant rimtai problemai derina laiką, kad kuo greičiau pavyktų viską išsiaiskinti. Apžiūros laikas trunka tikrai ne 5 min ,kaip daugeliu atvėju. Rekomenduoju!

  • Noriu padėkoti šiai gydytojai už itin rūpestingą požiūrį į pacientą. Gydytoja įdėmiai išklausė visus simptomus, vizitui ir pokalbiui skyrė daug laiko, paskyrė daug tyrimų problemai diagnozuoti. Jautėsi, jog gydytojai iš tiesų rūpi padėti pacientui. Gavau iš jos daug naudingų patarimų. Rekomenduoju!

  • Geras specialistas,man padejo isspresti visos mano problemos. Nera.

  • Puikiai ismano savo sriti, atlieka visus tyrimus. Paskiria reikalingiausius vaistus. kogi daugiau noreti pacientui

  • Nerekomenduoju! Labai grubus ir nepagarbus elgesys su pacientu!

  • Labai nerekomenduoju. Gydytoja, mano nuomone, visiškai nesupranta kas yra pagarba žmogui, mano vizito metu bendravo labai grubiai, kritikavo kitos gydytojos išrašytą siuntimą, pyko kad reikės daug tyrimų atlikt. Piktai atsakinėjo į klausimus, o labiausiai trikdė kad tyrimo metu vis atsakinėjo į telefono skambučius ir apkalbinėjo kolegas. Tyrimus atliko ilgai, tačiau ko paklausus vis nepavyko gaut suprantamo atsakymo. Daugiau pas šią gydytoją nesilankysiu. Tokie gydytojai gadina visos įstaigos reputaciją. Su visa pagarba Geriems Gydytojams.

  • Tokie gydytojai diskredituoja gerą mediko vardą.Tokio grubumo,netakto,neprofesionalumo seniai nemačiau.Gaila be naudos panaudoto siuntimo,gaila sugaišto laiko.Su skrandžio ir žarnyno skausmais stumde tris kartus važinet pas ją ir be rezultato.Jokio paaiškinimo.Nemato ir nesugeba paaiškint echoskopijos rezultatų,jokių išrašų nedavė.Vis moralizavo ir ujo lyg mokinuką,kad trukdaujos laiką su savo bėdom.Gal čia visgi del to ,kad nebuvo įbruktas vokelis.Panašu,kad tai labai erzino gydytoją.Patarčiau vadovybei pasidometi šita darbuotoja.Tai gadina įstaigos vardą.Daugiau niekada niekada pas šitą gydytoją nevyksiu.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Tatjana Švėgždienė?

Tatjana Švėgždienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04638. Licencija galioja nuo 2004-12-09.

Kaip žmonės vertina Tatjanos Švėgždienės darbą?

7 žmonės įvertino Tatjaną Švėgždienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.