Tatjana Šumilova

5 (5 įvertinimai)

Apie Tatjaną Šumilovą

Tatjana Šumilova turi Medicinos gydytojo licenciją. Tatjanos Šumilovos licencijos numeris yra MPL-23213, licencija išduota 2018-07-11.

Tatjanos Šumilovos licencijos

Tatjana Šumilova turi šias licencijas:

Gydytoja oftalmologė
Licencijos Nr.: MPL-11290
Spaudo Nr.: 25512
Įsakymo data: 2008-07-09
Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-23213
Spaudo Nr.: 25512
Įsakymo data: 2018-07-11

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 5

  • Pirma gydytoja oftalmologė, kuri turėjo įtarimą kad pas mane gali buti liga keratokonusas. Anksčiau buvau pas kitus 4 gydytojus, tik akinius išrašinėjo, sakė, kad pas mane astigmatizmas, trumparegystė, bet tai buvo netiksli diagnozė. Ačiu Tatjanai, kad laiku diagnozavo keratokonusa, ir pasake kad man rekės padaryti topografinį ragėnos žemelapį. Atvykus į mokamą klinika, man padarė ragenos topografinį žemelapį, ir diagnostavo progresuojanti keratokonusą, gerai, kad sužinojau apie tai kai man tik 25 metai, būtinai rekės daryti operacija cross-linking. Tikrai rekomenduoju, puiki specialystė

  • Nuostabi, šilta, rūpestinga, gera daktarė ir tikra profesionalė. Man išoperavo voko cistą

  • Viskas buvo tiesiog nuostabu. Pašalino šaltąjį miežį. Operacija buvo greita ir neskausminga. Gydytoja ir seselė buvo rūpestingos, atsakė į visus klausimus. Po operacijos net mėlynės neliko!

  • Išsamiai paaiškino, kokia procedūra ir kaip bus atliekama.

  • Nuostabi daktarė, kuri pasirūpino manimi - 100%. Likus kelioms dienoms iki tolimos kelionės prireikė išoperuoti šalia akies esantį šaltąjį miežį. Buvo tikrai neramu, nes keliavau į neturistines vietas, bet po operacijos teliko tik šypsotis. Išklausė, įvertino, pasiūlė ir parinko patį optimaliausią variantą, kaip daryti ir ką daryti, atidėti operacija, ar ne. Visos operacijos metu jaučiau didelį rūpestį iš daktarės ir seselių, taip pat palaikė ir gera atmosfera, kuri leido atsipalaiduoti ir nesijaudinti. Po operacijos neliko nei vieno galimo atvejo, -kas būtų, jeigu būtų,- neaptarto. Valandų tikslumu sudėliotą ką ir kaip daryti. Visa tai vainikavo tai, kad po operacijos nejutau jokių skausmų, neliko jokios mėlynės, niekas negalėjo pasakyti, kad man prieš 24valandas kažkas buvo operuota. Ko galima tikėtis iš daktarų, ta gavau su kaupu. Ačiū daktarei ir jos seselėms. Tai buvo ne operacija, o tik nuostabi ir linksma patirtis. :)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Tatjana Šumilova?

Tatjana Šumilova turi Medicinos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-23213. Licencija galioja nuo 2018-07-11.

Kaip žmonės vertina Tatjanos Šumilovos darbą?

5 žmonės įvertino Tatjaną Šumilovą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.