Skirmantė Savičiauskienė

5 (6 įvertinimai)

Apie Skirmantę Savičiauskienę

Skirmantė Savičiauskienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Skirmantės Savičiauskienės licencijos numeris yra MPL-18733, licencija išduota 2013-07-15.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 5

  • Pas šia nuostabia gydytoja dariausi endoskopija.Tyriausi pirma karta,bet pas šia gydytoja nebijočiau eiti ir šimtą kartu.Issamiai paaiškina kas bus daroma,padrąsina,viską atlieka švelniai ir profesionaliai.Didelis aciu šitai daktarei!!!

  • Nuostabi gydytoja. Dėmesinga, iš karto suranda kontaktą su pacientu, įsigilina į problemas ir ligos požymius. Labai moka nuraminti ir paprastai, bet labai įtaigiai paaiškina gydymo procesą, vaistų reikalingumą ir kitus gydymo būdus. rekomenduoju visiems kreiptis pas šią gydytoją.... Ir esu jai labai dėkinga...

  • Nuostabi jauna gydytoja, savo srities profesionalė. Esu labai dėkingas už tikslią diagnozę, kurios nenustatė kiti, net užsienio gydytojai... Jos dėka jaučiuosi puikiai, gyvenu pilnavertį gyvenimą. Visiems rekomenduoju!

  • Šauni

  • Labai puiki gydytoja jautri, dėmesinga, išsamiai paaiškino esamą padėtį. Esu labai dėkinga ir esant reikalui rekomenduočiau tik pas ją lankytis. Ačiū :)

  • Dar tik rezidentė,bet jau jaučiamas būsimos gydytojos potencialas.Dėmesinga pacientams,šiltai bendraujanti,teikianti optimizmo.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Skirmantė Savičiauskienė?

Skirmantė Savičiauskienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18733. Licencija galioja nuo 2013-07-15.

Kaip žmonės vertina Skirmantės Savičiauskienės darbą?

6 žmonės įvertino Skirmantę Savičiauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.