Sigita Speičienė

4.4 (7 įvertinimai)

Apie Sigitą Speičienę

Sigita Speičienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Sigitos Speičienės licencijos numeris yra MPL-01153, licencija išduota 2004-08-26.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 4.4

  • Puiki, atsakinga specialistė. Manau, viena geriausių oftalmologių. Ligonių daug, todėl kartais tenka palaukti, bet paslaugų kokybė puiki. Gydytoja stebi savo ligonius, paskiria vizitus ligos eigoje.

  • Nuoširdžiai dėkoju gerb. Speičienei. Konsultavausi dėl glaukomos, viską ištyrinėjo be ilgų kalbų, po to paaiškino padėtį, surašė išvadas mano poliklinikos gydytojai (todėl klausimas, ar visiškai išgydė, šiuo atveju nevisiškai tinkamas, nes toliau gydyti turės poliklinikos gydytojas). Gydytojai linkiu nepavargti gelbstint žmonių regėjimą (visi mes ateinam labai išsigandę dėl galimo apakimo ir nuoširdi rūpestinga apžiūra kiek paguodžia - kad gydytojui rūpi tavo sveikata, kad jis neabejingas. Dar kartą ačiū. R.J.

  • Reikli sau ir ligoniams, puikiai išmano savo darbą, nelaukia materialinio atlygio

  • Super specialistė.Iš kur gali būti gera nuotaika,kai už durų sėdi minia pacientų? O kam blogai pas S.Speičienę,tai tegu eina į mokamą polikliniką-ten Jums šypsosis.Gal tik šypsosis.

  • MALONI IR PROFESONALI GYDYTOJA.

  • Tai Gydytoja iš didžiosios raidės. Ji yra grėsmingos ligos, gresiančios žmogaus apakimu - glaukomos, specialistė. Atidžiai, profesionaliai, rūpestigai apžiūri kiekvieną pacientą, kruopsčiausiai parenka gydymą. Mums visiems labai pasisekė, kad ją turime. Vakar tėvui (83 metų) skyrė papildomų tyrimų tiek, kiek reikėjo, kol išsiaišino situaciją, ir tam nepagailėjo nuosavo laiko jau po darbo valandų. Esame be galo dėkingi daktarei. P.s. Laukti prie kabineto tenka ilgokai - bet kai jums skiria tiek dėmesio, kiek skiria savo pacientams p. Speičienė, tai visiškai pateisinama. Tikra gydytoja - ji atlieka savo darbą profesionaliai ir be "dovanų". Jei kas pasakytų, kiek kainoja regėjimas, būtų galima pasiūlyti proporcingą atlygį.

  • Mano mama buvo paciente. Apibūdino kaip gestapo... 'tankinuko čia nedėt... Pakeltu balsu.. Čia nesiliest.. Mano mamai 78 metai. Buvo išrašiusi vaistų, kurie turėjo didelių šalutinių poveikų nosies gleivinei. Net iš tolo neatsiprašė.. Apkaltino mamą. Galėčiau testi. Niekam NEREKOMENDUOČIAU

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Sigita Speičienė?

Sigita Speičienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01153. Licencija galioja nuo 2004-08-26.

Kaip žmonės vertina Sigitos Speičienės darbą?

7 žmonės įvertino Sigitą Speičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.