Saulius Petrauskas

5 (27 įvertinimai)

Apie Saulius Petrauską

Saulius Petrauskas turi Gydytojo chirurgo licenciją. Sauliaus Petrausko licencijos numeris yra MPL-13704, licencija išduota 2009-04-24.

Sauliaus Petrausko licencijos

Saulius Petrauskas turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-06976
Spaudo Nr.: 12386
Įsakymo data: 2005-07-04
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-13704
Spaudo Nr.: 12386
Įsakymo data: 2009-04-24

Atsiliepimai ir įvertinimai (27) 5

 • Sausio menesi sis gydytojas man dare operacija. Pati operacija pavyko puikiai, taciau operacijos metu gydytojas pastebejo kitu problemu ir netgi jas pasalino. Uz tai esu labai jam dekinga. Po operacijos savo nuoziura nukreipe pas kita profesionalu gydytoja, konsultacijai ir tolesniam gydymui del naujai atrastu problemu.Tikrai esu laiminga pasirinkus si gydytoja ir ne kiek nesu nusivylus. Priesingai, si profesionala siulyciau ir kitiems!!! Buvusi paciente Rasa.

 • padorus ir profesionalus

 • tikras daktaras

 • nuoširdžiai dėkoju gydytojui už jo profesionalumą.

 • Tikras daktaras.Visada maloniai priima.

 • Liuks, tokių daugiau.

 • Fantastinis gydytojas! Mokantis pateikti informaciją apie susirgimą suprantamai, aiškiai. Kruopštus gydytojas! Nuoširdus dėkui.

 • Puikus gydytojas, kantrus, malonus. Vien jo zodis gydo. Labai dziaugiames, kad jis rupinosi musu mama.

 • Gydytojas Saulius Petrauskas - Žmogus iš didžiosios raidės.Ačiū, gydytojau, už sėkmingai atliktą operaciją ir tolimesnį gydymą. Jūsų rankos daro stebuklus. Jurgaitienė, Mažeikiai

 • Puikus Žmogus, puikus Gydytojas. Ir toliau sunkiame darbe linkiu kantrybės, profesionalumo ir tokio taktiškumo kitiems pacientams, kurį teko patirti bendraujant su šituo Gydytoju. Ačiū Jums (S. V. Klaipėda)

 • Nuostabus gydytojas, kad tokių daugiau būtų mūsų mažoje Lietuvoje. Rūpestingas, taktiškas. Jo gerumas ir švelnumas kaip vaistas gydo pooperacines žaizdas. Ačiū Jums gydytojau už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą ir linkiu geriausios kloties ir sėkmės. Pagarbiai D.Vismontienė Mažeikiai

 • Pas gerb. gydytoją lankiausi kosultacijos. Likau geros nuomonės. Išklausė, apžiūrėjo, konsultavo. Jei reikės dar kartą lankytis, tikrai žinosiu kur kreiptis.

 • Super. Aukščiausias lygis. Malonus, profesionalus, geranoriškas, dėmesingas. Labai labai puikus žmogus.

 • Nuostabi medikė, puikus žmogus.

 • superinis medikas, savo srities profas, tiesus, konkretus. Ačiū už Jūsų darbą. Ačiū už man suteiktą šansą toliau gyventi:)

 • Prieš dvi savaites teko operuotis pas šį gydytoją tulžies pūslę. Labai malonus, profesionalus gydytojas, turintis jumoro jausmą ir mokantis bendrauti su pacientais. Bijojau operacijos, bet po pokalbio su gydytoju, nusiraminau, baimė praėjo ir operacija praėjo sklandžiai ir jau esu visai sveika. Ačiū gydytojui už viską.

 • Labai kvalifikuotai bendrauja su ligoniais. Tai dalykiškas, konkretus, malonus, taktiškas aukštos klasės specialistas..Sėkmės Jums, daktarre.

 • su pagarba pacientė

 • Labai profesionalus specialistas,turintis labai gerą jumoro jausmą,labai šiltai bendraujantis su pacientu. Labai ačiū daktare, kad esate.Visada kilus neaiškumams galima sulaukti iš jūsų kvalifikuotos pagalbos kokybiškai profesionaliai ir greitai.

 • Didelės sėkmės Jums Gydytojau, (I.L. Klaipėda)

 • Mielas Gydytojau, nuoširdžiai dėkoju už profesionalią konsultaciją. Jūsų rūpestingumas ir nuoširdus bendravimas labai palengvina paciento būseną ištikus negalavimui. Klaipėdos Jūrininkų ligoninei didelė garbė savo komandoje turėti GYDYTOJÄ„ SAULIŲ PETRAUSKÄ„.

 • Labai dėkoju gydytojui Sauliui Petrauskui už padarytą operacija Ačiu !!! Ačiu!!! Ačiu!!! Pagarbiai Aloyzas Gintalų k.

 • Labai profisionalus ir atsakingas endoskopuotojas.patariu visiems savo srities profisionala

 • labai taktiskas malonus gydytojas.

 • Super gyditojas!

 • Siulau visiems, gydytojas profesionalus,konkretus

 • Šis gydyrojas žino ka daro.Pagarba tokiems medikams. Manęs atsisakė net dvi gydymo įstaigos ,nes tikrai buvo sunki situacija su sveikata jis irgi galėjo atsisakyti,bet ryžosi ir aš jam už tai labai dėkingas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Saulius Petrauskas?

Saulius Petrauskas turi Gydytojo chirurgo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13704. Licencija galioja nuo 2009-04-24.

Kaip žmonės vertina Sauliaus Petrausko darbą?

27 žmonės įvertino Saulius Petrauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.