Apie Saulius Ačą

Saulius Ačas turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Sauliaus Ačo licencijos numeris yra MPL-09510, licencija išduota 2007-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (32) 5

 • Labai geras gydytojas,savo srities specialistas,aciu jam

 • pats geriausias oftalmologas Lietuvoje

 • Labai puikus gydytojas, labai aiškiai atsako į visus rūpimus klausymus. Profesionaliai atlieka ir išmano savo darbą.

 • Nuostabus, širdingas chirurgas. Esu labai dėkinga už jo pastangas ir gydymą. Ištaisė Vilniaus Santariškių gydytojų klaidas. Didelis ačiū!

 • Atliko dvi sudėtingas operacijas, kurių dėka - regiu. Todėl esu šiam chirurgui labai dėkinga už išsaugotą regėjimą.

 • Nuostabus Gydytojas!!!! Aciu uz sugrazintA REGEJIMA!!!! Lankysiuos tik pas sita gydytoja!!!!!!Aciu Jums, Daktare!!!

 • man jis pats geriausias :)

 • AČIŪ už sugrąžintą regėjimą ir atliktą sunkią operaciją.Tai pats geriausias akių gydytojas visoje Lietuvoje!

 • geriausias specialistas akiu klinikoje aciu kad esate

 • Siandien grizau namo po sudetingos akiu operacijos, kuria atliko Akiu klinikos gyd. Saulius Acas. Tai tvirtas, rupestigas ir aukstos kvalifikacijos specialistas. Geriausios kloties ir sekmes Jusu tauriame darbe. Gytis

 • Nuostabus zmogus.aciu jam.sekmes

 • Nuosirdziausia padeka gydytojui P. S. Ačui uz mamai sugražintą regejimą. Puikus specialistas, l.gerai išmanantis savo darbą. Daugiau tokių gydytojų. Ačiū Jums gydytojau.

 • Tai puikus specialistas, labai malonus žmogus. Ačiū Jums.

 • Atidus,rūpestingas, konkretus, dalykiškas, be galo geras specialistas. Didelis ačiū.

 • Paprastas, nuoširdus, aukštos kvalifikacijos

 • Nuoširdus ačiū milam gydytojui už atliktą 2013- 09-25 kataraktos operaciją.Sveikatos ir ko keriausio pasisekimo Jūsų atsakingame darbe. Su pagarba jūsų pacijentė iš Dzūkijos

 • Puikus gydytojas, savo srities profesionalas. Dėkojame už puikiai atliktą operaciją. Rekomenduojame.

 • Nuostabus.tolerantiškas supratingas gydytojas.Ko geriausios sveikatos ir gerų darbo rezultatų.

 • savo srities specialistas

 • Nuoširdus ačiū už atliktą operaciją padėjusią sūnui išsaugoti regėjimą

 • Labai ačiū už atliktą operaciją.

 • Puikus profesionalas, labai rūpestingas ir atsakingas gydytojas. Didelis ačiū už atstatytą regėjimą!

 • S. Ačas yra tikrai labai geras gydytojas, jis operavo mano dukrai akį. Yra aukšto lygio chirurgas. Mano dukrytės buvo sudėtinga problema, vaikų chirurgai šito negalėjo operuoti ir operavo S. Ačas, labai padėjo, padarė viską nepriekaištingai, esu jam labai dėkinga ir džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tokių daktarų. Dėl bendravimo, nesutinku, kad S. Ačas blogai bendraujantis, jis tiesiog tuščiai nešneka, galu gale ne jo pareiga raminti artimuosius ir mamytes (mano atvėju), po operacijos pats atėjo, domėjosi kaip jaučiasi vaikas ir trumpai atsakė į mano klausimus. Svarbiausia, kad savo darbą jis atlieka puikiai, kas yra būtina žinoti pasako pats, o visa kita ne jo pareiga

 • Norėčiau labai labai padėkoti gydytojui už idealiai atliktą sudėtingą tinklainės atšokos operaciją. Žaviuosi Jumis, kaip gydytoju, kaip be galo geru specialistu. Didžiausios sėkmės Jums ir dar kartą AČIŪ.

 • Tikras profesionalas, man buvo komplikuota katarakta, atliko abiejų akių operacijas, sugrąžino regėjimą. Esu labai dėkinga gerb. Gydytojui ir visam personalui. AČIŪ!!!

 • Labai ačiū gydytojui Sauliui Ačui už atliktą mano tėveliui kataraktos operaciją. Viskas pavyko puikiai. Jau kitą dieną tėvelis matė puikiai. Dar kartą ačiū už profesionalumą.

 • Esame labai dėkingi už dukterėčios akies viršutinio voko operaciją. Dukterėčiai 9 m. Operacija buvo atlikta dar vasarą, šiai dienai sugijo beveik nepastebimai. Akytės voką sužalojo šuo, atrodė labai baisiai, buvome labai išsigandę pasekmių. Net netikėjome, kad taip gražiai užgis. Be galo dėkojame Dr. Sauliui Ačui, visa mūsų šeima ir artimieji. Ačiū labai, labai ir linkime geriausios sėkmės.

 • Esu labai patenkinta gydytojaus apžiūra. Nors žinia pritrenkė mane. Tiesiog laukiu operacijos. Tikiuos pasveikimo.

 • Puikus specialistas, tuščiai nešneka, viską pasako trumpai ir aiškiai. Savo srities profesionalas. Jeigu kažkam reikia, kad su jais pliurptų tai tikrai ne tas gydytojas, bet savo darbą puikiai atlieka 100proc.

 • Prieš daugiau nei metus dukrytei šuo nuplėšė pusę voko. Vaizdas buvo kraupus, bijojom, kad neteks ir akies. Kauno klinikose budėjo S. Ačas, kuris skubiai atliko operaciją. Po operacijos mums išsamiai paaiškino galimas traumos pasekmes, pasirinkimus, atsakė į visus mūsų klausimus. Kitą dieną aplankė mus palatoje, domėjosi, kaip gyja, apžiūrėjo (nors jis dirba suaugusiųjų skyriuje, o mus paguldė į vaikų). Dabar dukrytės vokas jau sugijęs, randų nesimato, o kad buvusi trauma, mato tik tie, kas žino ir labai gerai įsižiūri. Tikrai netikėjau, kad galima taip susiūti! Ačiū profesionaliam, kompetetingam, suprantančiam, atjaučiančiam gydytojui ir visam Kauno vaikų akių klinikos personalui. Jaučiausi rami, kad mano dukrytės gydymas šių žmonių rankose.

 • Chirurgas Saulius Ačas operavo man kataraktą. Puikus rezultatas.

 • Padėka Kauno akių klinikų gydytojui oftalmologui Sauliui Ačui ir jo komandai. Chirurgo sakalo akis, brandi išlavinta mintis. Žmogaus akių labirintuose meistriškai tamsą medžioja ir uždega šviesos žibintus. Tegu žinia apie didelį Jūsų talentą ir pasiekimus lazerio spinduliu skverbiasi į pasaulį ir neša Jums garbę ir šlovę, tegu ateities kelius nušviečia akims sugrąžinta saulė. Tesaugo Jus Apvaizdos akis. Už mamos Danguolės Paulinos G. aklumo išgydymą dėkingi vaikai Virgilija ir Kęstutis, 2021-04-19

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Saulius Ačas?

Saulius Ačas turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09510. Licencija galioja nuo 2007-06-29.

Kaip žmonės vertina Sauliaus Ačo darbą?

32 žmonės įvertino Saulius Ačą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.