Saulė Brašiškienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Saulę Brašiškienę

Saulė Brašiškienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Saulės Brašiškienės licencijos numeris yra MPL-02231, licencija išduota 2004-10-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Gera gydytoja, aiški, konkreti, neinanti į papildomas kalbas. Gydytoja iškart patarė, kokius vaistus pirkti. Tyrimų ji iškart man nesiūlė, nes pasiūle mėnesiuką pasigydyti išrašytais vaistais. Man patiko tai ir ji buvo teisi. 1,5 kovojus su vidurių problemomis viskas išsisprendė ir nereikėjo jokių tyrimų. Tikrai puiki gydytoja

  • Šia gydytoja labai nusivyliau.Mokamo vizito pas šią gydytoją Kardiolitos klinikoje laukiau visą mėnesį, kentėjau nežmoniškus skausmus. Ją rekomendavo pažįstamas. Vykau iš rajono su dideliais skausmais ir didele viltimi, kad padės. Tačiau tuo metu, kai man buvo paskirtas mokamas vizitas, ji dirbo, kaip suprantu, savo tiesioginį darbą Santaros klinikose vidaus ligų skyriaus vedėja. Tad man teko jos ieškoti skyriuje, laukti ligoninės koridoriuje. Vizitas vėlavo, nes buvo užsiėmusi prie kompiuterio. Mano vizito metu į kabinetą veržėsi ligoninės darbuotojai su klausimu, kur guldyti atvežtą ligonį iš skubios pagalbos, tarėsi, kokį ligonį išrašyti skubos tvarka. Mano ligai skyrė mažai dėmesio, į klausimus neturėjo laiko atsakyti,. Pvz, endoskopijos tyrimas rodė, jog tulžis patenka į skrandį, dėl ko jaučiu, ypač naktį, neskanumą burnoje. Gydytoja pasakė, jog ir gerai: tulžis mažina rūgštingumą. (Prieš porą metų man išoperuota tulžis, iki šiol vargina skausmai po dešiniu šonkauliu, plintantys į viršutinę nugaros dalį, virškinimo sutrikimai). Kitiems klausimams neliko laiko, dar kompiuteris strigo rašant atsakymą. Išrašė porą receptinių vaistų, kurie ne tik nepadėjo, bet vieni jų dar turėjo neigiamą šalutinį poveikį. Mano vizito laikas baigėsi, į kasą sumokėjau pinigus už mokamą konsultaciją ir leidausi į kelionę namo palengvinta pinigine ir iki šiol kenčiu nežmoniškus skausmus, o prasidėjus karatinui, neturiu kur kreiptis.

  • Man patiko čia gidytis labai gera daktarė ir personalas

  • Didelis didelis aćiü !

  • Profesionali, dėmesinga, konkreti. Puiki gydytoja.

  • Nuostabi gydytoja - nuoširdus noras padėti, patarti, malonus bendravimas, ir profesionalumas. Tokius specialistus reikia saugoti, gerbti ir mylėti. Ačiū gydytojai!

  • Dėkoju Jums už suteiktą pagalbą, muoširdumą, jautrumą, profesionalumą. Man labai pasisekė, kad buvau Jūsų globoje.

  • Puiki savo srities specialistė. Išssamiai paaiškina ligos priežastis, gydymo eigą ir pasekemes. Net ir turėdama didelį užimtumą, skiria pacientui tiek laiko, kiek reikia. Vertinu tik PUIKIAI.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Saulė Brašiškienė?

Saulė Brašiškienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02231. Licencija galioja nuo 2004-10-20.

Kaip žmonės vertina Saulės Brašiškienės darbą?

8 žmonės įvertino Saulę Brašiškienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.