Salomėja Ignotienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Salomėją Ignotienę

Salomėja Ignotienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Salomėjos Ignotienės licencijos numeris yra MPL-14245, licencija išduota 2009-05-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Vizitas pas šią gydytoją paliko tik gerus atsiliepimus. Gydytoja mokėjo bendrauti su vaiku, jį prikalbinti apžiūrai. Atliko visus reikalingus patikrinimus ir mus išleido namo be akinukų, kai poliklinikoje buvo pasakyta, kad mūsų dukrytei, kuriai yra 2 metukai reiks nešioti akinius. Tikrai rekomenduoju šią gydytoją kaip gerą vaikų specialistę. Mažiesiems svarbiausia gražus bendravimas, mokėjimas prie vaikų prieiti, tada jie leidžiasi apžiūrai.

  • Vaikui buvo atlikta operacija, Superinė gydytoja, begalo rūpestinga, dėmesinga, šilta. Gydytoja kurį myli savo darbą, ir kuriai rūpi kiekvienas pacientas. Nuoširdų Ačiū tariu , ir didžiausios sėkmės ir stiprios sveikatos linkiu Jums ❤️

  • Puiki gydytoja, atsakė į visus rūpimus klausimus, labai gražiai moka bendrauti su vaikais, net pavaišino šokoladu sūnų :) apžiūra praėjo sklandžiai, vaikas laimingas grįžo namo, nebuvo sutraumuotas ir manau mielai lankysis oftalmologo kabinete ir kitą kartą.

  • labai gera specialistė, puikus, nuoširdus žmogus! jokių piniginių atlygių ir panašių nesąmonių!

  • Paprašius paaiškinti ligą - 3 kartus atsakymas "jūs nesuprasite". Paklausus ar yra tikimybė pasveikti, atsakymas - jei nešios akinius. Recepto tiems akiniams reikėjo prašyti 3 kartus. Nenorą rašyti receptą paaiškino : "vis tiek nenešios, tai kam tas akinių išrašymas". Pasijutau labai pažeminta, nuvertinta, net nurašyta.

  • Maloni, konkreti gydytoja, išmananti savo darbą. Vos pamačius vaiką nustatė problemą. Teko operuoti, operacija praėjo sklandžiai, po operacijos ne kartą užsuko pasidomėti kaip jaučiasi vaikas. Tiksliai atsakė į visus klausimus, patarė kaip prižiūrėti akis po operacijos namie, kaip tolisu elgtis, kad problema nepasikartotų. Rekomenduoju.

  • Gydytoja puiki.Matosi, kad puiki specialiste, atliko mums reikiama paslauga ir dar savo nuoziura nuodugniau apziurejo ù.Viska puikiai isaiskino.Likome labai patenkinti bendravimu ir su ja kartu dirbanciu personalu.Toks personalas turetu buti visose skyriuose, o ypac dirbant su vaikais.

  • Puiki gydytoja. Man labai pasisekė, kad dukrą ji operavo. Dabar mano mergina net pamiršo, kokia buvo žvairiukė. Tikra gražuolė. Jokių dovanų gydytoja nepriėmė. Man, iš Kauno, tai buvo lengvas šokas - juk mes į savo klinikas bėgam pilnom kišenėm ir nesam tikri, kad bus gana :). Linkiu gydytojai geriausios kloties. Su didžiausia pagarba.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Salomėja Ignotienė?

Salomėja Ignotienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-14245. Licencija galioja nuo 2009-05-13.

Kaip žmonės vertina Salomėjos Ignotienės darbą?

8 žmonės įvertino Salomėją Ignotienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.