Rūta Bartašiūtė

3.8 (10 įvertinimų)

Apie Rūtą Bartašiūtę

Rūta Bartašiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rūtos Bartašiūtės licencijos numeris yra MPL-09237, licencija išduota 2007-05-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 3.8

  • Susiklosčius aplinkybėms teko apsilankyti pas šią gydytoją ir po pirmo apsilankymo iškart pasirinkau ją, kaip savo gydančią gydytoją. Kiekvieno vizito metu profesionaliai pakonsultuoja, skiria išsamius tyrimus. Jeigu kas neramina, visada parašo siuntimą pas specialistus. Rekomenduoju.

  • Džiaugiuosi, kad priverstinai teko persirašyti pas dėmesingą šeimos gydytoją, kuri operatyviai reagavo į mano sveikatos problemą ir nedvejodama nukreipė į specializuotą kliniką nuodugniam įtariamos ligos ištyrimui. Dar kartą džiaugiuosi, kad yra atsakingai ir kompetetingai žiūrinčių į žmonių sveikatos problemas gydytojų.

  • ...tai,pati nuostabiausia,kompetitingiausia,ismintingiausia gydytoja!! Neesu pastovi paciente,aciu dievui ,ligos taip neapninka,bet visuomet apsilankius bunu apsupta demesiu,jautrumu,problemos analize,pateikiami ivairus,ligai gydyti pasiulymai..Nuosirdus aciu!

  • liuks

  • puiki gydytoja, stengiasi padeti pacientui. Dėmesinga, kruopšti.

  • Labai maloni, gerai išmananti savo darbą gydytoja

  • Labai maloni, profesionali gydytoja.

  • Mane asmeniškai erzino medikamentų derinimas (pvz., antibiotikai ir homeopatiniai vaistai). Atėjus su sveikatos problema tikiuosi jau rimtos, konkrečios diagnostikos ir gydymo, o ne, mano nuomone, "recepto" profilaktikai tinkamais homeopatiniais preparatais. Taip pat neperpratau pacientų priėmimo tvarkos. Nors buvau užsiregistravusi iš anksto, tačiau pralaukiau valandą virš savo registracijos laiko, o ji kvietėsi pacientus kurie atėjo gerokai vėliau. Keitėsi ir gydytojos bendravimas. Pirmais kartais buvo maloni, tačiau kuo toliau, tuo arogantiškesnė ir mažiau dėmesio skirianti pacientui.

  • Mano šeimos narys susirgo, pagrindinis požymis - aukšta 40 laipsnių temperatūra. Taip nutiko, kad gydymo įstaiga mus nukreipė pas Rūtą Bartašiūtę. Ligoniui buvo paskirtas CRB tyrimas, kurio rezultatas tuo metu siekė 137. Gydytoja nepaaiškino ką reiškia tyrimas, neskyrė kitų tyrimų išsiaiškinti tiksliai diagnozei, išrašė 2 rūšių antibiotikus ir paskyrė gydytis savarankiškai. Sekančias 2 paras ligonio būklė tik blogėjo, nuvykus į 3 ligoninę su greitąja pagalba buvo pakartotinai atliktas CRB tyrimas, šįkart rezultatas buvo jau 400, o atlikus papildomus tyrimus paaiškėjo, kad žmogus serga plaučių uždegimu. Ligoninės medikai buvo nustebę ir teiravosi, kas paskyrė visiškai netinkamus vaistus. Esame dėkingi 3 ligoninės darbuotojams už rūpestingą gydymą, o šios medikės nerekomenduojame, nes ji neadekvačiai reagavo į ligonio situaciją neskirdama reikalingų tyrimų išsiaiškinti tiksliai diagnozei.

  • Gydytoja mėgsta gydyti homeopatiniais vaistais. Kartą nepavykus prisiskambinti į kabinetą ir atėjus pasikonsultuoti gyvai (reikėjo siuntimo), net neišklausė ir nepriėmė, nors nebuvo laukiančių žmonių.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rūta Bartašiūtė?

Rūta Bartašiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09237. Licencija galioja nuo 2007-05-24.

Kaip žmonės vertina Rūtos Bartašiūtės darbą?

10 žmonių įvertino Rūtą Bartašiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.