Apie Romaną Zykus

Romanas Zykus turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Romano Zykus licencijos numeris yra MPL-17021, licencija išduota 2011-06-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 4.3

  • Puikus naujosios kartos gydytojas. Dirba labai profesionaliai. Netgi turėdamas minimumą pradinės informacijos, labai tiksliai nustato pirminę diagnozę, kurią vėliau patvirtina ir paskirtų sudėtingesnių tyrimų rezultatai. Savo srities žinovas, dėmesingas, rūpestingas, nuoširdus ir labai korektiškas. Konsultuoja ir gretimais klausimais, suteikdamas labai vertingų patarimų, padedančių atlikti ankstyvą profilaktiką bei diagnostiką. Nespėlioja, bet profesionaliai ir argumentuotai paneigia netikslias diagnozes. Tokie gydytojai yra Lietuvos aukso fondas. Dėkui ir sėkmės Jums Gydytojau!

  • Puikus jaunas gydytojas. Įsigilino į problemą, diagnozės patikslinimui skyrė visus reikalingus tyrimus, vėliau išsamiai paaiškino tyrimų atsakymus, atsakinėjo į klausimus, nuramino. Nuoširdus ačiū jam. Ir kartu su juo klinikose dirbanti jauna seselė labai miela ir maloni. Šaunūs naujos kartos gydytojai, tikiu, kad tokiais ir išliks. Sėkmės jiems!

  • Gydytojas pasirodė labai rūpestingas ir tikrai išmanantis savo darbą. Atsakė į visus kilusius klausimus, vizitas atrodė profesionaliai, todėl likau išties patenkinta ir dėkinga jam. Rekomenduoju.

  • Teko lankytis pas si nuostabu jauna gydytoja del tevelio sveikatos, apziurejo, skyre reikalingus tyrimus, buvo labai jautrus senyvo zmogaus sveikatos bedoms, parode savo profesionaluma. Lankiausi ir pati del savo bedu jo srityje, pasirinkau si gydytoja del jo profesionalumo ir dar "nesugedusio" gydytojo- jis tikrai NUOSTABUS GYDYTOJAS! Duok Dieve jam sveikatos ir sekmes gyvenime. Daugiau tokiu mediku! Visiems rekomenduoju.

  • Laba diena. Pas šį mediką kreipėmės dėl vyro sveikatos. Buvo gydytojais ypatingai dėmesingas, pasiuntė atlikti dar sudėtingesnius tyrimus. Labai esame šiam gydytojui DĖKINGI. Po kurio laiko , kreipiausi dėl savo sveikatos. Šis medikas taip pat tiksliai nustatė diagnozę ir siuntė pas specialistus. Viskas atlikta PUIKIAI. AČIŪ GYDYTOJUI UŽ NUOŠIRDUMÄ„, UŽ SUTEIKTÄ„ INFORMACIJÄ„ .Šio gydytojo kolegos atliko , tai ,kad dabar sveikstu ir neliko jokio skausmo. Ačiū, Jums , gydytojau... Jums sveikatos, asmeninės laimės. Pagarbiai ,

  • Nerekomenduoju šio gydytojo. Pas jį registravausi gastroskopijai, nes siuntimą turėjau iš Kauno klinikų gastroenterologo, bet norėjau privačiai - greičiau atlikti šį tyrimą. Mane registratūroje administratorė informavo, kad 55 eur kainuos gydytojo konsultacija ir dar 50 eur gastroskopija. Tačiau atvykus gydytojas Zykus pareiškė, kad pagal mano simptomus, kuriuos nurodžiau, man skrandžio tyrimo nereikia (!) ir jis jo nedarys. Gydytojas bendravo visiškai neprofesionaliai ir neetiškai, o pagrįsdamas tyrimo nereikalingumą dėstė, kad tyrimas pavojingas ir nedidelė dalis pacientų per šį tyrimą miršta, kad net ir su echoskopu pacientą teoriškai gali nutrenkti.. Tokių "pezalų" dar nebuvau girdėjusi. Už konsultaciją be tyrimo paėmė iš manęs 90 eurų, neva konsultacija neatliekant tyrimų yra brangesnė (!). Taigi, sukurta sistema pinigautis ir netirti pacientų. Tačiau jau po savaitės užsiregistravus gastroenterologo konsultacijai Kauno klinikose pas gerbiamą profesorių (pavardės neminėsiu) ir atlikus gastroskopiją paaiškėjo, kad man reikalingas visai kitoks gydymas, nei tik į akis pažiūrėjęs paskyrė gyd. Zykus. Todėl visiems patarimas - taupykite pinigus ir sveikatą bei neikite pas šį gydytoją.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Romanas Zykus?

Romanas Zykus turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17021. Licencija galioja nuo 2011-06-30.

Kaip žmonės vertina Romano Zykus darbą?

6 žmonės įvertino Romaną Zykus. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.