Rolandas Vaicekauskas

3.4 (5 įvertinimai)

Apie Rolandą Vaicekauską

Rolandas Vaicekauskas turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Rolando Vaicekausko licencijos numeris yra MPL-15277, licencija išduota 2009-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 3.4

  • Is visos sirdies dekoju dr.Rolandui Vaicekauskui uz kvalifikuotai man atlikta operacija, uz profesionaluma,uz atjauta, demesi ir nuosirduma. Linkiu Jums, Daktare kuo didziausios sekmes ir Viespaties palaimos Jusu gyvenimo keliuose

  • Pagarbiai, Lilija Morkuniene

  • Gydytojas malonus, po tyrimo detaliai paaiškina. Tyrimą endoskopu atliko ilgai ir gana skausmingai. Ir po kelių dienų skauda gerklę, stemplę (skauda net prisiliečiant prie kaklo, geriant, valgant net skystą maistą). Endoskopinį tyrimą dariausi šeštą kartą, bet niekada taip anksčiau nebuvo.

  • Apie problemą išklausinėjo gan išsamiai, prirašė daug tyrimų, mano nuomone ne visi buvo reikalingi (dalis jų buvo daryta anksčiau, tačiau nepagrindė kam reikia pakartojimo), apie paskirtus tyrimus nieko neaiškino. Bendravimas gan atsainus, su išankstiniu nusistatymu. Nepaaiškino siuntimo pas kitus gydytojus priežasčių. Išrašė 4 maisto papildus, nepaaiškino, kokiu tikslu juos gerti, parinko brangias alternatyvas, neduodamas jokio pasirinkimo. Apie vaistų sudėtį, galimas alternatyvas teko domėtis pačiai, konsultuotis su vaistininku. Bendras įvertinimas: trūksta bendravimo, domėjimosi pacientu ir atsižvelgimo.

  • Šis gydytojas mąsto labai siaurai. Jam gastroenterologija tik žarnos rijimas. Nieko neišmano ir negali patarti dėl mitybos, nesigilina į platesnį problemos kontekstą, iš karto siūlo vartoti vaistus, nesvarsto jokių kitų gydymo būdų, nesidomi naujausiais moksliniais savo srities tyrimais. Ėjau pas jį Northway medicinos centre, sumokėjau 55 eurus ir tai prasčiausi mano išleisti pinigai gydytojo konsultacijai. Nerekomenduoju

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rolandas Vaicekauskas?

Rolandas Vaicekauskas turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-15277. Licencija galioja nuo 2009-06-29.

Kaip žmonės vertina Rolando Vaicekausko darbą?

5 žmonės įvertino Rolandą Vaicekauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.