Rimutė Severina Maksimavičienė

4.3 (11 įvertinimų)

Apie Rimutę Severiną Maksimavičienę

Rimutė Severina Maksimavičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rimutės Severinos Maksimavičienės licencijos numeris yra MPL-08637, licencija išduota 2006-09-11.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 4.3

 • Labai profesionali gydytoja

 • Profesionali savo srityje, tačiau... kol neši dovanėles ir pinigėlius viskas atrodo neblogai. Pabandai nustoti nešti: registruotas laikas nusikelia kaip min. pusvalandžiui į priekį. Bendravimas tampa nemalonus, ir.t.t

 • Labai gera gydytoja, profesionali, kvalifikuota, rūpestinga. Iškilus netikėtoms sveikatos problemoms visada priima be išankstinio užrašymo. Pas ją gydomės visa šeima ir visi esame patenkinti jos darbu.

 • Visada isklauso, nors kartais sunku viska papasakot kai turi daug darbo, bet is esmes gera daktare pasirode eilinem ligom gydit. Taip pat pasirode, kad turi gera atminti. Nustate, kad skrandzio opa/uzdegimas vien del to, akd kosejau 2men. Jei nezino ka daryt, tai vadinasi nesergi. Ejau su 3 ligomis, kurios yra labai neiprastos. Del vienos nesureagavo, pasake, kad tai nera tai ka as manau, o kas yra nieko nepasake. Del kitos nors ir tyrimai buvo neigiaimi kur mane siunte, bet ka as jai sakiau kas man negerai taip ir nepatikrino, gerai, kad savaime pasveikau per 3men. Del trecios ligos irgi profilaktiskai patikrino savo ziniomis, pasake, kad tai ne tai kas ji mano ir nustojo tirt nieko nepasiulydama..

 • israse tyrimus sakydama, jog nieko jie man neparodys. aisku, as ju ir nepasidariau. tai arba pinigu svaistymas, arba neprofesionalumo pozymis..

 • Protinga, tvirta GYDYTOJA, neleidzianti pacientui "isskysti". Neeilines atminties- o, tai gydymo kokybe, kai nera laiko "tyrineti med. korteliu".Neleidzia pacientui perimti gydymo iniciatyvos!!!Tai profesionalumo pozymis. Ji lobis jos pacientams.(gal sunkiau tiems,kurie lankosi reciau arba retai). Akivaizdu,kad tokia Gydytoja gali tureti bloga linkinciu pacientu ir pavydinciu kolegu.

 • Sveiki Radau negražių komentarų apie šią daktarę. Skaudu,net skaityti,gal problemų turi tie žmonės,kurie neserga....???? Tada suprantama Dėmesinga,visada laiku priimanti.išklausanti ir TIKRAI stengiasi padėti nuo turimos negalios. Ten skaičiau,kad daktarei trūksta kompetencijos-būkitmalonūs,jei rimtai neskauda-NESIKREIPKITE-nemaišykite daktarei dirbti ir (jeigu trūksta komforto....)-manau mokamų klinikų ir poliklinikų,ir šiaip med.įstaigų TIKRAI PAKANKA Su pagarba savo šeimos daktarei R.S.Maksimavičiėnei Jūratė Deriūnienė -

 • Gera gydytoja ir normaliai bendraujantis zmogus.Aciu.

 • Gera gydytoja. Nors ir nelabai daug sypsosi ir malonumo rodo, bet demesinga, i liga ziuri atidziai, isklauso, stengiasi, jai ligonis - ne priesas, kaip daugeliui gydytoju. Aciu

 • Teko pakeisti šią gydytoją po kelių metų, nes mano kantrybė išseko - nemalonus, nepagarbus, grubus žmogus. Jautiesi kaltas, jog apsilankei. Labai dažnai stipriai vėluodavo.

 • Nerekomenduočiau. Nemaloni, griežta, teko pakeisti. Didžiulės eilės, gana atsainiai žiūri į problemas, kiekvieną kartą kam nors nutikus nemalonu ir nesinori lankytis.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rimutė Severina Maksimavičienė?

Rimutė Severina Maksimavičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08637. Licencija galioja nuo 2006-09-11.

Kaip žmonės vertina Rimutės Severinos Maksimavičienės darbą?

11 žmonių įvertino Rimutę Severiną Maksimavičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.