Rimutė Gasparavičienė

4.3 (12 įvertinimų)

Apie Rimutę Gasparavičienę

Rimutė Gasparavičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rimutės Gasparavičienės licencijos numeris yra MPL-03538, licencija išduota 2004-11-22.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 4.3

 • Puiki ir profesionali gydytoja.

 • Labai maloni, rūpestinga ir nebijo siųsti konsultuotis pas kitus specialistus. Visada malonu pas gydytoją ateiti...

 • Profesionali gydytoja, sakyčiau gerai numatanti ligą, išklausanti. Ji yra dar ir žmogus. daug gydytojų kartais būna be nuotaikos, bet tą nuotaiką turi sukurti ir ligonis. O dėl vokelių, išmokėme patys. tad nėra ko pykti Neduodu ,bet visada esu išklausoma, pasikalbame. Suraskit nors vieną gydytoją,kuris nepriimtų dovanų. mes duodame ar kada tiesiogiai buvo paprašyta. dar kartą sakau ,gydytoja gera.

 • Gaila, kad neigiamus komentarus rasantys bijo pasirasyti vardu. Nuostabi daktare. savaitgali atvyko pas musu sunku ligoni. Atsisake priimti kad ir simbolines musu dovanas. Po menesio paskambino, pasiteiravo kaip ligonis. Tik teigiamai vertiname jos darba. Ne veltui tiek daug zmoniu pas ja uzsirase. Geri atsiliepimai apie p. Rimute sklinda toli uz jos apylinkes ribu.

 • Pas šią gydytoją lankausi jau 12 metų. Daug sirgdavau. Patinka, kad greitai pas ją - nereikia daug laukti. Papildomai aišku neapžiūrės, bet ko paklausi - tai atsakys. Man su ja bendrauti malonu. Visada nusiunčia visiems konsultacijoms ir tyrimams. Deja nesimoko ant savo klaidu. Man u-leido Herpio virusą iki ligininės. o po to ir mano mamą po keleriu metų.

 • Vienas malonumas bendrauti su sia gydytoja! Daugiau tokiu zmoniu ir specialistu - ir pasaulis netures problemu! Nera neigiamo komentaro

 • Labai profesionaliai konsultavo, paskyrė reikalingus tyrimus.

 • Tikra profesionalė, džiauigiuosi, kad esu jos pacientė.

 • Tai gydytoja, dirbanti tikrai pagal pasaukima ir turinti tikra Dievo dovana - talenta padeti zmogui!

 • Tiesiog myliu sia daktaryte!

 • Gydytojos bendravimas priklauso nuo nuotaikų. Daug ko nežino tai siunčia kitur... Daug ko ir nepaaiškina ir greičiau nori , kad baigtųsi vizitacija ligonio...

 • Gydytoja nenorėjo nieko klausyti, ragelius dėjo, nieko nepaaiškino, norėjo greičiau išvaryti. Niekam nesiūlau eiti pas ją, jeigu jums rūpi jūsų sveikata

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rimutė Gasparavičienė?

Rimutė Gasparavičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03538. Licencija galioja nuo 2004-11-22.

Kaip žmonės vertina Rimutės Gasparavičienės darbą?

12 žmonių įvertino Rimutę Gasparavičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.