Apie Rimantą Baušys

Rimantas Baušys turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Rimanto Baušio licencijos numeris yra MPL-09175, licencija išduota 2007-04-04.

Rimanto Baušio licencijos

Rimantas Baušys turi šias licencijas:

Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-03755
Spaudo Nr.: 16972
Įsakymo data: 2004-11-30
Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-09175
Spaudo Nr.: 16972
Įsakymo data: 2007-04-04

Atsiliepimai ir įvertinimai (19) 5

 • Man pasisekė, kad 2015 metų pavasarį operavo šis daktaras. Ačiū jam už profesionaliai atliktą operaciją. Visada ramus, mažai kalbantis, bet konkrečiai ir tiksliai.

 • Pats šauniausias gydytojas visame institute. Ypatingai geras savo srities profesionalas , tikras specialistas - chirurgas auksinėmis rankomis.Negalėčiau pasakyti nei vieno blogo žodžio.

 • Šis gydytojas tikras profesionalas. Geriausias savo srities specialistas. Ačiū jam už viską!

 • Puikus gydytojas, negalėčiau pasakyti nei vieno blogo žodžio , tikrai juntamas profesionalumas , ir labai patiko nuoširdūs patarimai , kaip geriau elgtis po operacijos. Gydytojas tikrai vertas 10 balu!

 • Daktaras išties puikus. Parekomendavo, patarė, palaikė dvasiškai. Labai nuoširdus, bendraujantis. Taip pat matosi, jog jis yra labai puikus specialistas. Daugiau tokių rūpestingų ir šiltų daktarų.

 • Labai esu dekinga uz gydyma, padaryta operacija, uz istartus drasinancius zodzius, suteikta vilti gyventi, pamokyma, Sekmes jam darbe gydant mus sunkius ligonius! Sekmes, stiprybes, istvermes! Labai aciu Jums gerbiamas gydytojau.

 • Savo gyvenime pirma karta pakliuvau i ligonine (neskaitant gimdymu), ir likimas atsiunte i onkologine ligonine. Nieko nezinojau apie joki gydytoja. Atvedusi priemimo specialiste pasake, kad gydis Rimantas Bausys. Po sekmingos operacijos esu namuose, todel rasau atsiliepima apie GYDYTOJA-CHIRURGA RIMANTA BAUSI. Tai gydytojas- apie kuri galima pasakyti daug geru zodziu. Labai geras savo srities specialistas, daug nekalbantis, bet kas butina viska pasako ir paaiskina. pataria, pamokina. Labai dekoju siam gydytojui uz padaryta operacija ir suteikta vilti gyventi. Dabar ir as zinau gydytoja pas kuri noreciau gydytis ir galiu rekomenduoti kitiems ligoniams. Sekmes Jums Gerbiamas Gydytojau gydant mus sunkius ligonius. Pagarbiai V.Deksniene. 2013-03-08

 • Specialistas gal ir geras, bet visos palatos materys pasigedome informacijos, bendravimo. Reikėtų bent jau minimalios informacijos ar paaiškinimo kodėl, kaip ir kas.

 • Labai dėkinga už mamytei atliktą operaciją ir suteiktą viltį gyventi. Nuostabus gydytojas, Tikras savo srities specialistas.

 • Geras gydytojas

 • Ačiū už gerai atliktą operaciją, puikus chirurgas.

 • Patekau i Onkologini lygiai pries 5 metus, 2012.08.22 diena, kai is siauliu mane cia atsiunte su baisia 3 stadijos skrandzio vezio diagnoze, cia prieme daktaras Bausys ir rekomendavo man operuotis. Paskui dar konsultavausi santariskese ir kauno klinikose, visur sake, kad jei man salins skrandi labai didele tikimybe, kad po operacijos nebeatsigausiu, vietoj to siule jungti zarna su skrandziu, bet vezi palikti. Visdelto apsisprendziau rizikuot, grizau pas daktara Bausi ir jis mane isoperavo radikaliai. Pasalino visa skrandi su visu veziu ir dar bluzni. Po operacijos atsigavau greit, jau po savaites vaiksciojau po skyriu ir i namus norejau. Apsidziaugiau, kad pasveikau, bet kai gavom skrandzio tyrima daktaras pasake, kad reiks chemoterapijos. Nusiunte puikiai chemoterapeutei, su kuria dar ir siandien padraugaujam, aciu Dievui tik pasitikrinimamas. Kiekviena diena dekoju siam drasiam, talentingam ir labai zmogiskam chirurgui-Rimantu Bausiui. Aldona, Siauliai

 • Rimtas, žino, ką daro. Ričardas Galinis, Alytus.

 • Didžiulė padėka už sėkmingai atliktą sudėtingą operaciją ir pooperacinį gydymą. Tai yra auksinių rankų gydytojas, kuris nedaugžodžiauja, bet gerai išmano savo darbą. Rekomenduoju visiems. Jonas

 • Pagarbiai, Rita Levinskienė

 • Geras specialistas. Iš karto nustatė ligą. Asmeniškai man - ūmų apendicitą. Operaciją atliko liepos mėn. 08 d. - profesionaliai, be jokių komplikacijų. AČIŪ.

 • Noriu kuo nuoširdžiausiai padėkoti Nacionalinio vėžio instituto medikams – Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui Dr. Rimantui Baušiui. Esu dėkingas jam už puikiai atliktą operaciją, profesionalų gydymą, bei rūpestingą, jautrų bendravimą su pacientu.

 • Daktaras Rimantas Baušys operavo man skrandžio vėžį ir prižiūrėjo po operacijos. Operacija praėjo gerai, jau greit atsistojau ant kojų ir jaučiuosi kaip prieš ligą nors ir esu be dalies skrandžio. Po operacijos jaučiausi palaikomas daktaro ir puikiai prižiūrimas skyriaus medsesučių. Didelis dėkui nuo Antano ir šeimos

 • Spėčiau, aukščiausio lygio profesionalas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rimantas Baušys?

Rimantas Baušys turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09175. Licencija galioja nuo 2007-04-04.

Kaip žmonės vertina Rimanto Baušio darbą?

19 žmonių įvertino Rimantą Baušys. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.