Rima Šerpytienė

3.6 (17 įvertinimų)

Apie Rimą Šerpytienę

Rima Šerpytienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rimos Šerpytienės licencijos numeris yra MPL-09282, licencija išduota 2007-06-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 3.6

 • viskas puiku

 • Gyditoja pikta ir arogantiska. Nerekomenduoju.

 • Siaubas!. Nerekomenduočiau niekam.

 • Kai pasakiau, kad kraujas seilėse,nereagavo nusisukusi, po to, kai pasakė, kad išrašė 3 siuntimus pakartojau dar kartą, tada pasakė įžūliu žvilgsniu "brangioji, nueik pas odontologą!", galima suprasti, kad aš tau niekuom nepadėsiu apart siuntimo. Nors pas odontologų privačiai lankiausi ir viskas yra gerai.

 • Gavau iš urologo siuntimus pas radiologą ir reabilitologą. Dėl išrašų pasakė, aš čia visą dieną turėsiu tai žiūrėti!, neturiu tam laiko!, sakau tuoj parodysiu kur pažymėta pas kokių specialistų pažymėjo urologas. Šį kart siuntimo neparašė, nes suabejojo jo reikalingumu ir kam reikia peršviesti gimdą/pilvą ir suabejojo gydytojo kompetencija. Kaip gali gydytojas išmanyti endometriozę?? Juk tam yra ginekologai. Esmė ta, kad man ginekologė jį ir parekomendavo.

 • Vėliau ji išėjo į motinystės atostogas ir man priskyrė gydytoją - Rima Šerpytienė. Teko labai nemažai bendrauti su šia gydytoja, tačiau kas nuvilia labiausiai jos nereagavimas į pacientą, į mano simptomus, savijautą, papildomų klausimų niekad nebūna. Išrašyti siuntimą tam ar anam? Tik siuntimus ir išrašo, o ne paklausia tikslesnės savijautos. Lankiausi prieš 30min. Pas ją, tik pasityčiojimai ir nereagavimas.

 • Esu visiškai nusivylusi, tokiu abejingumu, šaltumu. Lankiausi pas gyd. Giedrė Pečiulytė - Raibuže,gaila tik 1 kartą teko apsilankyti, buvo šilta, patarianti gydytoja,moderni gydytoja ir gilinosi į problemą.

 • Labai maloni, nuoširdi ir rūpestinga gydytoja. Ačiū širdingai Jai.

 • na gali pasneketi kaip su sau lygiu... nelabai moka skirti gydima...

 • Nuostabi,paprasta,mokanti isklausyti gydytoja.Aciu Jai

 • Labai profesionali, rūpestinga, nuoširdi gydytoja.

 • Gera gyditoja

 • Profesionali,labai maloniai aptarnauja,uzjaucianti

 • taip labai gera daktare

 • Puiki rūpestinga gydytoja.

 • labai paslaugi, nuoširdi, su malonumu einu pas šią gydytoją

 • visai maloni gydytoja. bendrauja linksmai ir maloniai. Aisku jei pats nemoki bendrauti tai visi gydytojai bus blogi. ne viena pazystu, kuris keicia pastoviai gydytojus ir vis nepatenkinti.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rima Šerpytienė?

Rima Šerpytienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09282. Licencija galioja nuo 2007-06-04.

Kaip žmonės vertina Rimos Šerpytienės darbą?

17 žmonių įvertino Rimą Šerpytienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.