Rima Petrilevičienė

5 (11 įvertinimų)

Apie Rimą Petrilevičienę

Rima Petrilevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rimos Petrilevičienės licencijos numeris yra MPL-10145, licencija išduota 2007-12-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 5

 • Nuostabus žmogus. Sunkią akimirką priėmė ir padėjo ne tik fiziškai bet ir emociškai. Atrado tai, ko nerado kiti gydytojai. Esu labai dėkinga.

 • maloni ir gera gydytoja

 • Rūpestinga, maloni gydytoja. Sakot poetė, o ar tai blogai? Aš ir mano šeima gydomės pas gydytoją jau senai ir esame labai patenkinti. Sėkmės gydytojai ir sesutei.

 • PUIKI GYDYTOJA DAUGIAU TOKIU,,LINKIU SEKMES,

 • Nesuprantu visų, kurie rašote tokius baisius įvertinimus žmogui, pas kurį gydotės ir kreipiatės po to, kai šitaip į šuns dienas išdedate. Gėda už kėdainiečius pacientus imbicilus. Daktarė kompetetinga, visuomet išklauso ir įvertinus situaciją siunčia pas specialistus. Man jokių bėdų niekad nebuvo ir net negaliu suprasti iš kur tiek neapykantos pas jus. Turbūt patys su netinkamu požiūriu pas gydytoja ateinate, nuo čia reikėtų pradėti...

 • Rūpestinga, atidi.

 • nuoširdi,dėmesinga.

 • Jautri,rūpestinga gydytoja.

 • paprastas, jautrus zmogus

 • Čia tai tikra gydytoja.

 • rūpestinga,gera gydytoja

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rima Petrilevičienė?

Rima Petrilevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10145. Licencija galioja nuo 2007-12-21.

Kaip žmonės vertina Rimos Petrilevičienės darbą?

11 žmonių įvertino Rimą Petrilevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.