Rima Markuvienė

4.4 (34 įvertinimai)

Apie Rimą Markuvienę

Rima Markuvienė turi Vaistininko licenciją. Rimos Markuvienės licencijos numeris yra 4093, licencija išduota 2007-01-25.

Rimos Markuvienės licencijos

Rima Markuvienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-09219
Spaudo Nr.: 26801
Įsakymo data: 2007-05-05
Vaistininkė
Licencijos Nr.: 4093
Spaudo Nr.: VN001404
Įsakymo data: 2007-01-25

Atsiliepimai ir įvertinimai (34) 4.4

 • Maloniai bendraujanti ,labai rupinasi savo pacientais, ismananti savo darba, aciu jums Rima .

 • Nuostabi gydytoja, mane senai gydo ,labai padeda jos gydymas, deka jos israsytu vaistu mano sveikata zenkliai pagerejo. Aciu jums Rimute uz gydyma.

 • Neteisybe raso tas zmogus blogame komentare, as gydausi pas gyd. Rimute, mano teta, , mano zmona, kaimynai, pazystami, ir visi ja giria , is tiesu labai gera gydytoja.

 • Gera Gydytoja, maloniai bendraujanti, kas ten raso jog rusti ,tai neteisybe matyt pacientas ne koks buvo.

 • Gera gydytoja.

 • Daugiau tokiu gydytoju , kaip gydytoja Rima, dekoju jums uz rupestinguma, i bjaurius komentarus nekreipkite demesio, matyt ir zmogus toks.

 • Senai gydasi pas Rimute, tikrai gera gydytoja, aciu Jums.

 • Gera gydytoja, lengvai bendraujanti, rupestinga, reikli, gera savo darbo specialiste, kaip galima rasyti bloga komentara apie ja, visu pirma reikia i save paziureti.

 • Gydytoja Rima gydo mane nuo keliu ligu, labai nuosirdi, geros sirdies gydytoja, maloni, kaip galima rasyti apie ja blogai?. Aciu jums Rimute, uz gydyma.

 • Gera gydytoja, daug padejo man ,ir mano seimai.Didelis Aciu.

 • Gydytoja Rima labai maloniai priima, rupestiga, mokanti bendrauti, aciu jums uz gydyma.

 • nerekomenduoju. extra atveju nepriims ir nepaskambins. Reikia laukti mažiausiai tris dienas, kai jau prasideda padariniai. Pati liga ir jos simptomai neįdomūs.

 • nerekomenduojame šios gydytojos, pacientę apšaukė, dėl to, kad atėjo su aukštu spaudimu, nors pacientė to nežinojo, nes atėjo išsiaiškinti problema širdies. žodziu labai grubi ir neatsakinga gydytoja, galu gale nusiuntė pas psichiatra…

 • Tokios grubios gydytojos dar neteko sutikti, tona kelia, akis drasko, negana to pokalbio metu tiesiog meta, rageli.

 • Nerekomenduoju, nes gydytoja ne kartą bendravo nemaloniai, arogantiškai. Iki galo neišklausė, nutraukia bei dėsto savo nuomonę visiškai neįsigilinusi į problemą. Kartą atėjau sužinoti tyrimų atsakymų, nors jie turėjo būti po dviejų savaičių, man informacija nebuvo suteikta net po mėnesio laiko. Gydytoja tvirtino, jog taip greitai niekada atsakymų nebūna, nors kitoje poliklinikoje kuo puikiausiai atsakymus po savaitės gaudavau.

 • Tokios grubios personos dar neteko sutikti. Sėdėk ir gailėkis kad išvis turi klausimų.

 • Didelis aciu gydytojai Rimai Markuvienei laiku pastebeta liga ,gydyma,nuosirduma Linkiu ko geriausios kloties nelegvame darbe Su pagarba Danute

 • Profesionali

 • Labai,supratinga,rūpestinga,savo darbą išmananti gydytoja iš didžiosios raidės.Rekomenduoju visiems ir nenusivilsite.

 • Daktare is didziosios raides. Labai rupestinga ir gera specialiste. Aciu uz pagalba iveikiant liga.

 • Esu labai dėkinga gydytojai už pagalbą ir dėmesingumą karantino metu užklupus ligai. Labai puiki, nuoširdi daktarė.

 • Profesionali, kompetetinga gydytoja,išsamiai ištirianti pacientą,įsigilinanti į jo problemas ir operatyviai jas išsprendžianti. Be galo sąžininga .Niekada neskirianti ne būtinų papildomų mokamų tyrimų, tikslu patuštinti paciento kišenę, ką taip mėgsta daryti kai kurie jos kolegos. Ramia sąžine rekomenduoju šią gydytoją .

 • Labai profesionali gydytoja, Didelis AČIU už suteikta gydyma, rupesti ir nuoškirduma. Nuostabus žmogus.

 • Virš 20 metų mūsų šeima gydosi pas šią gydytoją . Labai rūpestinga , stengiasi profesionaliai padėti ligoniui . Puiki specialistė . Ačiū už gydymą ir padėjimą grįžti į normalų gyvenimą .

 • Aš labai dėkinga savo gydytojai R.Markuvienei , kad jos profesionalumo ir kropštumo dėka laiku užkirto kelia sunkiai ligai plisti. Dabar galiu dirbti ir džiaugtis gyvenimu. Ačiū dar karta ačiū.

 • Mano šeimos gydytoja visada padeda ir teikia kvalifikotą pagalbą.

 • Profesionali gydytoja !!! Puikiai atlieka savo pareigas. Šiuo sunkiu pandeminiu laikotarpiu mes visi žinome kokiu dideliu krūviu dirba gydytojai, deja kiekvienas sau norime išskirtinio dėmesio.Gerb. gydytoja labai tiksliai nustato ligos priežastis ir paskiria gydymą. Deja, mes ,ligoniai kaip maži vaikai norime kiekvienas sau išskirtinio dėmesio. Miela gydytoja, stiprybės, kantrybės, ištvermės, sveikatos gydant mus, ligonius. O mums ,visiems, tolerancijos ir atsakomybės. Rekomenduoju !!!

 • o aš kaip tik atsisakiau kito centro gydytojos paslaugų ir jau keletą metų gydausi pas gydytoją R.Markuvienę . Žinot, net lyginti negaliu R.Markuvienės su anksčiau mane "gydžiusiąja" . Daktarė Rima labai profesionalus ir malonus specialistas. Žinot , net negalvojau , kad dar būna tokių daktarų . Ačiū daktarei už gydymą ir labai gailiuosi, kad anksčiau neatėjau į šį centrą ir pas jus.

 • Labai padėjo, paskyrusi efektyvų gydymą. Svarbiausia - trumpai ir aiškiai.

 • Gydytojai yra tokie pat žmonės kaip ir visi kiti, tik jų darbe daug daugiau įtampos, neigiamų emocijų, sunkių klausimų , atsakomybės ir aplinkinių skausmo..... Visi turim savų trūkumų, tačiau užuot atidžiai „apsičiupinėję, apsižiūrėję“ save , savo nuotaikas ir pasakytus žodžius , susirandam „kaltą „ ir rašome komentarus. Paskaičiau „ bloguosius „ ir supratau, kad jie niekiniai , nes jie neturi nieko bendro su daktarės profesine veikla . Mano autoritetas – profesinėje sferoje daug pasiekęs žmogus, turintis savo požiūrį ir tvirtą nuomonę , ir visada padedantis pacientui , tokia ir yra daktarė R. Markuvienė . Žinau , nes mano šeima taip pat yra daktarės pacientai ir tik jos profesionalumo dėka buvo išvengta rimtų susirgimų ir jų pasekmių . Gerbiamai daktarei linkiu kantrybės ir toliau išlikti profesionalei . Nuoširdus ačiū . P.S. gal pacientams norintiems tik „malonaus“ bendravimo reikėtų kreiptis į psichologus ? O kas apie „sąžinę“ , tai reikėtų ligos klausti ar ji ją turi , nes ‚apsigyvena“ ir jauname ir sename žmoguje....deja, tokia tiesa.... ir suprantu, kad ne visada daktaras yra pajėgus ką nors pakeisti....

 • Labai gera daktare. Kai man skubiai reikejo pagalbos padejo, pakoncultavo ir patare kaip geriau. Staigiai israse siuntima i ligonine ir viska susitvarkiau. As labai patenkintas.

 • Rima Markuvienė gydytoja, kuri man labai padėjo: diagnozavo mano ligas ir jau daugiau nei dvidešimt metų mane gydo. Šio metų aš galiu dirbti, gyventi, nes vaistai, kurios aš vartoju,pritaikė man gydytoja Rima Markuvienė. neturiu

 • Maloni, rupestinga gydytoja, aciu uz gydyma.

 • Gera ,rupestinga gydytoja, lengvai bendraujanti, aciu uz gydyma.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rima Markuvienė?

Rima Markuvienė turi Vaistininko licenciją. Licencijos Nr. 4093. Licencija galioja nuo 2007-01-25.

Kaip žmonės vertina Rimos Markuvienės darbą?

34 žmonės įvertino Rimą Markuvienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Vaistininkai

Vaistininkai saugo, laiko, gamina ir parduoda (išduoda) vaistus, konsultuoja tinkamo vaistų vartojimo ir nepageidajamų reakcijų klausimais. Jie prisideda prie mokslo tiriamųjų darbų atlikimo, tyrimų rengimo, medicininio gydymo skyrimo ir stebėsenos, siekiant gerinti žmogaus sveikatą. Atliekamos užduotys: (a) vaistų receptų gavimas iš gydytojų ir kitų sveikatos specialistų, pacientų ligos istorijų tikrinimas ir reikiamos dozės, vartojimo būdo bei vaistų suderinamumo su kitais vaistiniais preparatais užtikrinimas prieš juos atiduodant pacientui; (b) skystų vaistų, tepalų, miltelių, tablečių ir kitų vaistinių preparatų ruošimas ir ženklinimas ar ruošimo pagal receptus priežiūra; (c) informacijos teikimas ir receptus išrašiusių gydytojų ir klientų konsultavimas vaistų sąveikos, nesuderinamumo ir kontraindikacijų, nepageidaujamų reakcijų, dozių ir tinkamų laikymo sąlygų klausimais; (d) bendradarbiavimas su kitais sveikatos specialistais planuojant, stebint, tikrinant ir vertinant atskirų pacientų medicininio gydymo kokybę ir veiksmingumą, konkrečių vaistų ar gydymo būdų veiksmingumą; (e) narkotinių, priklausomybę sukeliančių vaistų ir nuodingų medžiagų receptų tvarkymas ir išdavimo registravimas pagal teisinius ir profesinius reikalavimus; (f ) vakcinų, serumų ir kitų gendančių vaistų saugojimas ir laikymas; (g) klientų konsultavimas ir nereceptinių vaistų pardavimas (išdavimas), diagnostika ir gydymas dažnų sveikatos sutrikimų atvejais; (h) farmakotechnikų, farmacijos studentų ar praktikantų ir kitų vaistinės darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (i) mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, siekiant kurti ir tobulinti vaistus, kosmetikos ir panašius cheminius gaminius; (j) konsultacijos su chemikais, inžinieriais ir kitais specialistais dėl vaistų gamybos metodų ir sudedamųjų dalių; (k) vaistų tyrimas ir analizė, siekiant nustatyti jų sudėtį, grynumą ir stiprumą pagal nustatytus standartus; (l) vaistinių preparatų ženklinimo, pakavimo ir reklamos vertinimas; (m) informacijos apie konkrečius vaistus ir jų keliamą pavojų rengimas.