Rima Boguševičienė

4.1 (9 įvertinimai)

Apie Rimą Boguševičienę

Rima Boguševičienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Rimos Boguševičienės licencijos numeris yra MPL-12555, licencija išduota 2009-02-27.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 4.1

  • Gydytojas - tai žmogus kuriam tu patiki į rankas savo gyvybę , savo viltis bei lūkesčius . Gerb.Gyd.R.Boguševičienė būtent toks gydytojas kuriuo galima pasitikėti . Puikus medikas , jautrus žmogus kuris išklauso ir pataria tolimesnei gydymosi eigai . Tariu nuoširdų AČIŪ Gyd. R. Boguševičienei už sėkmingai atliktą vokų pakėlimo operaciją ir linkiu Stiprios Sveikatos ir Sėkmės Jūsų nuolatiniame sunkiame darbų sukūryje bei Asmeninės Laimės ! Su Pagarba G.Gustaitienė

  • Paskaičius ankstesnius vertinimus sunerimau, bet kai gydytoja pradėjo apžiūrą nurimau, pamačiau tikrą profesionalą. Gydytoja buvo dalykiška, išsiaiškino mano nusiskundimus ir padariusi tyrimus pasiūlė gydymą, paaiškino galimus gydymo variantus. Tikrai registruosiuosi vėl pas ją. Ačiū gydytojai.

  • Puiki, rūpestinga gydytoja. Ačiū jai

  • Labai nuoširdi, rūpestinga gydytoja. Puiki savo srities specialistė. Operaciją atliko puikiai. Ačiū

  • puiki specialistė.

  • Atsakingai ir kvalifikuotai atlieka savo darbą

  • puikus zmogus

  • Pas šią gydytoją nusiteikite sugaišti visą dieną, nes nustatytu laiku nepriima ir dar piktinasi. Kiti žmonės užsiregistravę 10.00 val. sėdi ir laukia iki 14.00 val. ir jų niekas net nesiruošia priimti, o kažką paklausus ar pasakius gauna atsakymą "mes irgi nosėdim ir noses nekrapštom". Apžiūra visiškai atmestina, gydytoja viskuo nepatenkinta, nieko nepaaiškina tik nori greičiau paleisti. Pasakius, kad anksčiau lankiausi pas kitą gydytoją, ši gydytoja sugebėjo pasakyti "nesamonė" ir susiraukti. Jautiesi kaltas, kad ateini pas ją ir rūpiniesi savo sveikata. Niekam nelinkėčiau patekti pas šią gydytoją, nes ji tikrai nemyli nei darbo, nei pacientų...

  • Niekam nerekomenduoju, ziurejo kaip tik greiciau atsikratyti. Atrodo kad ji is vis nemyli savo darbo ir dirba tik is reikalo.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rima Boguševičienė?

Rima Boguševičienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12555. Licencija galioja nuo 2009-02-27.

Kaip žmonės vertina Rimos Boguševičienės darbą?

9 žmonės įvertino Rimą Boguševičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.1/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.