Rigonda Vencienė

5 (16 įvertinimų)

Apie Rigondą Vencienę

Rigonda Vencienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Rigondos Vencienės licencijos numeris yra MPL-04659, licencija išduota 2004-12-09.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 5

 • Puiki gydytoja, savo srities profesionalė. Esu be galo dėkinga už gydymą ir malonų bendravimą.

 • Pati geriausia gastroenterologė, kokią teko sutikti. Daugybę metų ieškojau priežasčių jaučiamiems simptomams. Teko lankytis pas daugybę medikų ir būtent ši puiki specialistė išaiškino, kad tai ne gastritai ar panašios ligos, o autoimuninė liga. Esu be galo dėkinga šiai medikei. Puiki specialistė, rūpestinga medikė, padėjusi atrasti naują mitybą, susidraugauti su diagnoze ir suteikti visą reikiamą informaciją. Rekomenduoju visiems!

 • Labai maloni, profesionali gydytoja. Gerai įvertino būklę, įsigilino į mano savijautą užduodama daug klausimų. Greitai nustatė problemą ir paskyrė efektyvų gydymą. Esu labai dėkinga

 • Gera daktarė, savo srities specialistė. Rekomenduoju tik šią gydytoją - gastroenterologę.

 • Labai maloni gydytoja,nusišypsos,pakalbins,patars.lankiausi vieną kartą- ,bet esu sužavėtas.visgi yra dar geru gydytojų. Perfect!

 • Labai gera gydytoja, gerai atlieka savo darbą ir maloni su pacientais. Atidžiai susipažysta su ligonio būkle ir pasiunčia pas reikiamus specialistus. Ačiū.

 • Labai rūpestinga gydytoja, dėmesingai išklauso ir apžiūri. Pasiunčia ir pas kitus specialistus jeigu reikia.

 • Labai profesionali, rūpestinga gydytoja. Nuoširdžiai bendrauja, stengiasi viską padaryti, kad pacientas pasijustų geriau dar net nepradėjus gydymo. Protinga, maloni, atsakinga, miela. Duok Dieve, daugiau tokių gydytojų. Jokios dovanėlės neįteikiau, bet tikrai norėčiau tai padaryti. Tik nedrįstu, nes GYDYTOJA taip nuoširdžiai bendrauja, kad bijau , jog galiu įžeisti . AČIŪ, miela daktare

 • Labai profesionali.

 • Rūpestinga gydytoja.

 • Labai puikus zmogus, labai gera savo srities specialiste.

 • Atidi ir dėmesinga gydytoja.

 • VISKAS TIK TIAIGIAMA NIEKO NIAIGIAMO NIERR

 • Atidi, dėmesinga, nuoširdi, pataria, paaiškina ir tiksliai diagnozuoja ligą. Savo srities profesionalė.

 • Nuoširdi, rūpestinga

 • Labai puiki gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rigonda Vencienė?

Rigonda Vencienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04659. Licencija galioja nuo 2004-12-09.

Kaip žmonės vertina Rigondos Vencienės darbą?

16 žmonių įvertino Rigondą Vencienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.