Regina Gricienė

4.3 (6 įvertinimai)

Apie Reginą Gricienę

Regina Gricienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Reginos Gricienės licencijos numeris yra MPL-01778, licencija išduota 2004-10-11.

Reginos Gricienės licencijos

Regina Gricienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-01778
Spaudo Nr.: 11017
Įsakymo data: 2004-10-11
Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-09267
Spaudo Nr.: SL005466
Įsakymo data: 2002-05-26

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 4.3

  • Turbūt viena geriausių gydytojų Mažeikių poliklinikoje. Visada išklausys, patars ir skirs tiek laiko, kiek reikia. Per 10 metų nemačiau nei piktos, nei atmestinai dirbančios. Ir jokių kyšių gerb. gydytojai neįsiūlysi... AČIŪ ir kad daugiau tokių specialistų ant Lietuvos!

  • Gydytoja visada išsamiai išklauso problemą, duoda patarimus. Nesvaičioja, o remiasi tyrimais. Džiaugiuosi, kad yra tokių gydytojų.

  • Sveiki,jau daug metu konsultuojuos pas savo seimos gydytoja ir esu labai patenkintas. Rekomenduoju ir kitiems,gydytoja tikrai gera.

  • Labai šauni ir profesionali gydytoja. Didelis jai Ačiū.

  • Nuoširdi ir savo specialybės žinovė. Ačiū Jums gydytoja už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės. Pagarbiai D.Vismontienė. Mažeikiai

  • Mąsčiau, ar eiti aiškintis tiesiogiai, ar vis dėlto šią istoriją pasidalinti su kitais.. Plungė negali pasigirti veterinarų gausa, turbūt visi pripažinsime, kad Grisienės veterinarijos klinika pirma ateina į galvą ištikus gyvūno nelaimei, prireikus skiepų, čipo ir t.t. Tikiu, kad labai daug kam padėjo, ir yra nuostabi veterinarė.. deja būna ir kita pusė. Noriu pasidalinti tik tuo, kad veterinarai nėra Dievai ir jų klausyti nereikia aklai... jie klysta ir skaudžiai... galbūt kartais reikėtų geriau patylėti negu kalbėti. Mums buvo pasiūlyta užmigdyti katuką, nes jo prognozės liūdnos. (ilgai gydė, paskui jau siuntė į Telšius rentegnui ir nebuvo jokios diagnozės) Kai paklausiau, ar tikrai mes nieko nebegalime padaryti, gal operaciją, ar kažkokius rimtesnius tyrimus, kad sužinoti paralyžiaus priežastį, gavau atsakymą “Jei tiek toli norite eiti, galime siųsti į Klaipėdą, pas neurologą..” Ačiū nors už tai... Ką galima buvo pasiulyti ankščiau, mums neišleidus čia beprasmes pinigų sumas. Kaip ir suprantama, Klaipėdoje mes gavome visą informaciją, visus tyrimus, gydymą ir prognozę su gera pabaiga. Pykstu beprotiškai tik dėl vieno, kad pasiūlė užmigdyti katinėlį, juk kitas žmogus ir sutiktų, nes mes gi pasitikime veterinarais… Manau jie turėtų pasiūlyti visas išeitis, o tik galiausiai, kai nebelieka kitų galimybių, siūlyti eutanaziją.. Aklai netikėkite atsiliepimais, visi klysta, jei padėjo vienam, tai nereiškia, kad padės ir jums... P.S pono Griciaus tai neliečia, jis man pasirodė turintis didesnę kompetenciją.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Regina Gricienė?

Regina Gricienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01778. Licencija galioja nuo 2004-10-11.

Kaip žmonės vertina Reginos Gricienės darbą?

6 žmonės įvertino Reginą Gricienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Slaugos specialistai

Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.