Rasa Vaičiulienė

5 (12 įvertinimų)

Apie Rasą Vaičiulienę

Rasa Vaičiulienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rasos Vaičiulienės licencijos numeris yra MPL-14594, licencija išduota 2009-05-20.

Rasos Vaičiulienės licencijos

Rasa Vaičiulienė turi šias licencijas:

Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-15699
Spaudo Nr.: 17415
Įsakymo data: 2009-07-27
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-14594
Spaudo Nr.: 17415
Įsakymo data: 2009-05-20

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Puiki gydytoja. Gera diagnoste,Gydo ne tik lygą,bet ir zmogu.Labai svarbus ir moralinis ligonio palaikymas ir nuoširdumas.

 • Labai nuoširdi, rūpestinga ir paprasta gydytoja. Visada įdėmiai išklauso, atsako į pateiktus klausimus. Paskiria tyrimus, jei reikia. Pas kai kuriuos gydytojus jautiesi kabinete nedrąsiai, o pas Rasą visada draugiška atmosfera. Sėkmės gydytojai ir toliau linkiu išlikti savimi.

 • Buvau girdejes ivairiu atsiliepimu apie sia gydytoja,bet sustreikavus sveikatai ir tekus kreiptis, paliko tikrai demesingos ir kvalifikuotos gydytojos ispudi.

 • Tai puiki gydytoja

 • Labai maloni gydytoja. Visada paklaus kaip sekasi, į kiekvieną klausimą sugeba atsakyti tikrai paprasta, žmogui suprantama kalba, esant blogai situacijai, visada paguos ir įkvėps optimizmo.

 • Plius plius plius ir extra plius klases daktare.Prasau neisizeisti uz toki palyginima.Tai profesionalumas,patirtis,intelektas ir konkretumas viename.

 • gerai ismano darba mandagi ,visada ka paklausi turesi atsakyma puiki gydytoja

 • labai patenkinta gydytojos darbu ziuri atydziai ,labai gerai ismano darba ,toks turetu buti gydytojas neturiu tik geri atsilepimai per 4 metus

 • Tai vienas iš tobuliausiai ir jautriausiai, ir profesionaliausiai teikiantis medicininę pagalbą pacientams gydytojas. Kuo geriausi atsiliepimai apie šį gydytoją nuo jį pasirinkusio ir juo besąlygiškai pasitinkinčio jo buvusio ilgamečio kolegos gyd. Jono Pakėno.

 • Kaip specialiste, tai tikrai gera. Pamenu kai tik pradejo dirbti, tai buvo ir labai maloni, dabar jau nebetokia, nebeskiria tiek demesio kiek skirdavo anksciau. Stengiasi profesionaliai ir greitai atlikti savo darba, bet tas nevisada gali tenkinti pacienta. Anksciau neimdavo "dovanu", dabar jau ima :). Bet manau, kad mes patys del to kalti, sugadiname gyditojus kisdami savo dovanas. Jei ju neduotume, nemanau, kad blogiau apziuretu, juk JU toks darbas.

 • Nuoširdi, rūpestinga, šauni!

 • nuoširdi, kompetetininga,tolerantiška, maloni.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasa Vaičiulienė?

Rasa Vaičiulienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-14594. Licencija galioja nuo 2009-05-20.

Kaip žmonės vertina Rasos Vaičiulienės darbą?

12 žmonių įvertino Rasą Vaičiulienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.