Rasa Čiumbaraitė

5 (7 įvertinimai)

Apie Rasą Čiumbaraitę

Rasa Čiumbaraitė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Rasos Čiumbaraitės licencijos numeris yra MPL-21838, licencija išduota 2017-06-27.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • Puiki jauna gydytoja! Operavo ant akies voko esančias papilomas, kurios buvo peraugusios blakstienas, gydytoja ieškojo galimybių, kad išsaugotų blakstienų šakneles ir viskas puikiai pavyko! Ačiū už šiltą bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą!

  • Labai maloni ir dėmesinga gydytoja.

  • Rasa Ciumbaraite labai gera,nuosirdi,labai rupestinga gydytoja ,labai noreciau pas ja toliau gydytis,bet nezinau kaip prisiregistruoti.

  • Nuosirdus aciu gydytojai uz stipraus akies uzdegimo gydyma. Labai greit pagulde i skyriu, pradejo gydyma, kuris iskart pradejo veikti. Nuosirdi, labai maloni, kuo didziausios sekmes jums!!! :)

  • Puiki gydytoją, ačiū už atvykimą ne jūsų budėjimo metu ir greitą bei puikiai veikianti lygos gydymą. Po problemos supratau, kad akys labai svarbus žmogaus organas, ačiū už tokias gydytojas kaip Jūs, jog saugote ir padedate :)

  • Pas gydytoją lankiausi savo šeimos gydytojo siųstas. Gydytojai Rasai Čiumbaraitei esu dėkingas.

  • Noriu padėkoti gyd. Rasai Čiumbaraitei už savalaikę pagalbą ir kvalifikuotą gydymą. Ačiū- šiai nuoširdžiai, atsakingai ir kompetentingai specialistei. Sėkmės Jums. Jonas,Mažeikiai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasa Čiumbaraitė?

Rasa Čiumbaraitė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-21838. Licencija galioja nuo 2017-06-27.

Kaip žmonės vertina Rasos Čiumbaraitės darbą?

7 žmonės įvertino Rasą Čiumbaraitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.