Apie Rasą Augustinienę

Rasa Augustinienė turi Gydytojo vaikų gastroenterologo licenciją. Rasos Augustinienės licencijos numeris yra MPL-15756, licencija išduota 2009-09-10.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 3.7

  • Nuostabi gydytoja, visos apžiūros metu jaučiausi labai jaukiai ir komfortiškai - ir pajuokavo, ir paklausinėjo, ir paaiškino, kas man buvo neaišku.

  • Labai maloni gydytoja, atsakanti į visus klausimus. Man skyrė labai daug laiko ir, nors išlaikė gydytojams būdingą dalykiškumą, bendravo labai šiltai ir pajuokaudama. Visos konsultacijos metu jaučiaus labai jaukiai ir maloniai. Nuoširdžiai labai stebiuosi, kad ši gydytoja turi blogų atsiliepimų. Iš mano pusės - tik geriausios rekomendacijos

  • Vaikščiojau beveik dvi paras su pilvo skausmais. Nuvažiavus į ligoninę nieko rimto nerado ir išleido. Tada kreipiausi pas šią daktarę. Didelis ačiū šiai daktarei,kuri tiksliai nustatė diagnozę. Galėjo viskas baigtis labai blogai.

  • Aciu gydytojai, labai maloniai bendravo bei viska paaiskino, o atliekant echoskopija bei cistograma stengesi kuo tiksliau atlikt.

  • Kadangi mano kūdikis rimtų bėdų neturėjo, patikrinimas buvo toks labiau profilaktinis, įsitikinimui ar viskas gerai su žarnynu, tai labai komentuoti daktarės kompetencijas esant problemoms negaliu, bet vat dėl bendravimo su pacientais tai aš jos niekam nerekomenduočiau. Sudarė labai arogantiško žmogaus įspūdį, vietoje to, kad gražiai paaiškintų ji tiesiog pašaipiai kritikavo mane. Trumpai tariant, nesiplečiant pasakojant visą situaciją, susidariau nuomonę, kad daktarė labai arši sovietinės kūdikio maitinimo filosofijos gerbėja.

  • Mus priėmė po visą laiką klykusio berniuko, tai gydytoja buvo labai suirzusi. Mūsų vizitas prasidėjo nuo replikų "O tai tu pats kalbėti ar moki?" (moka, dar ir kaip, tik tinkamai paklausti reikia). "Tai, jūs ne čia atėjote" (mes diagnozės nežinom, kur siunčia, ten ir einam). "Aš nežinau, ką jūs ten matote, bet aš tai nieko nematau...". (Na, aš tai aplamai nieko nematau, nes aš nei echoskopuotoja, nei gydytoja, aš tik mama). "Aš nežinau apie ką jūs kalbate, tai gal jūs grįžkite pas tą gydytoją, kuris taip pasakė..." (jeigu turėčiau galimybę rinktis, tai ir eičiau). Arogantiška, kalba pakeltu tonu, ironizuoja bet ko paklausus ar pasakius, nedėmesinga, netinkamai bendraujanti su vaiku, nuolat pabrėžia, kad "viską išsigalvoji..." ir šiaip, atrodo, į konsultaciją Santariškėse (pralaukus beveik 3 mėn.) reikėtų ateiti su diagnoze, tyrimais, o gal geriau iš viso neiti ir šiai gydytojai netrukdyti... Ir neikite!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasa Augustinienė?

Rasa Augustinienė turi Gydytojo vaikų gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-15756. Licencija galioja nuo 2009-09-10.

Kaip žmonės vertina Rasos Augustinienės darbą?

6 žmonės įvertino Rasą Augustinienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.