Ramunė Vankevičienė

5 (28 įvertinimai)

Apie Ramunę Vankevičienę

Ramunė Vankevičienė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Ramunės Vankevičienės licencijos numeris yra MPL-19104, licencija išduota 2014-04-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (28) 5

 • puiki, nuoširdi, profesionali. pas šią gydytoją neigiamų komentarų net būt negali.

 • Labai sauni gydytoja, labai maloni, moka bendrauti su vaikuciais, atidziai apziurejo, viska paaiskino, zodziu likau labai patenkinta.

 • Profesionali ir mokanti bendrauti gydytoja

 • ŠVELNESNĖS, RŪPESTINGESNĖS IR TOKIOS PILNOS ŽMOGIŠKO ŠVELNUMO DAKTARĖS DAR NESU SUTIKUSI....TIESIOG NUOSTABI KAIP GYDYTOJA IR ŽMOGUS...

 • Nuostabus žmogus ir nuostabi gydytoja. Optimistiškai realistiška ligos atžvilgiu. Mielesnės gydytojos turbūt nežinau...

 • Fantastiška Gydytoja. Esame labai dėkingi šiai Gydytojai už jos profesionalumą ir rūpestingumą.

 • Labai profesionali, mokanti bendrauti ir su tėvais ir su vaikais gydytoja. Labai patiko,kad apžiūrinėdama vaiką visą laiką aiškino apie tyrimą. Tikrai labai maloni,žmogiška, švelni. Aš irgi tikriausiai nesu sutikusi geresnės gydytojos

 • Maloni, rupestinga ir profesionali. Daugiau tokiu gydytoju!

 • Puiki ne tik gydytoja, bet ir dėstytoja. :)

 • Protinga ir patikima gydytoja. Nuoširdžiai bendraujanti. Malonus ir mielas žmogus.

 • Puiki, profesionali, maloni gydytoja.

 • Puiki, nuoširdi gydytoja. Ačiū!

 • Lankemes dukart: kai buvau nescia ir itarinejo galima sirdies patologija ir veliau vaikui suejus 6 menesiams. Abu kartus ivertinome auksta gydytojos profesianaluma, malonu ir mandagu bendravima. Viena geriausiu gydytoju, kuriuos esame sutike. Nepilsto vandens, aiskiai ir detaliai viska paaiskina, parodo, atsako i klausimus, neskubina, randa bendra kalba su vaikuciais. Aciu!!!

 • Davė daug nuoširdžių patarimų, esam dėkingi. -

 • Labai empatiška ir kompetetinga gydytoja. Spinduliuojanti kantrybe ir šiluma, kas padėjo įvertinti kūdikio būklę be streso. Išsamiai atsakė į visus klausimus. Tik pačios geriausios rekomendacijos.

 • Nuostabi gyditoja, esame labai dekingi, kad padejo dukrytei.

 • Gydytoja pati susipažino su nemenka ligos istorija, išklausė, nuramino. Tiksliai nustatė diagnozę. Vertinu jos nuoširdumą, empatiją.

 • Puiki gydytoja! Kompetentinga, viską išsamiai paaiškino, nereikia "traukti" žodžio. Daugiau tokiu specialistu.

 • Per vizita vis neapleido jausmas, kad trukdome gydytojai, gal nuovargis, gal sunki diena pasitaike. Siaip maloni, graziai bendrauja su vaiku.

 • Sūnelis gimė su širdies yda ir gavome siuntimą pas šią gydytoją. Priėmė iš karto tik pasiskambinus, išsamiai apžiūrėjo ir paaiškino situaciją, nuramino bei puikiai rūpinosi visą gydymo ir stebėjimo laikotarpį, kol sūneliui dingo yda. Rekomenduojame kaip rūpestingą, savo darbą išmanančią gydytoją iš didžiosios raidės! Linkime visiems gydytojams turėti tokį pašaukimą savo darbui. Ačiū daktarei!

 • Labai kompetentinga, be galo maloni, šiluma dvelkianti gydytoja. Rami, išsamiai viską paaiškino, bendravimas aukšto lygio, nesusireikšminus. Patys geriausi atsiliepimai! Pakliukom pas ją netyčia, o likom labai patenkinti.

 • Labai gera,maloni gydytoja. Puikiai bendrauja su vaikais. Rekomenduoju.

 • Labai maloni ir profesionali gydytoja. Viską išsamiai ir labai aiškiai paaiškino.

 • Nuostabi gydytoja. Labai maloniai bendravo tiek su manimi tiek su vaiku. Labai išsamiai viską paaiškino, parodė. Buvo verta laukti konsultacijos pas tokį specialistą. Tokie ir turi būti vaikų gydytojai!

 • Gydytojas Ramunė yra nuostabi. Šiandien lankėmėe su mėnesio dukryte ir visa konsultacija, jos metu suteikta informacija ir rekomendacijos, buvo labai aiškios. Bendrauja su pacientu jo kalba, šiltai, draugiškai. Džiugu, kad tokie gydytojai dirba Lietuvoje ir gydo mus!

 • Labai demesinga ir svelni

 • Labai maloni gydytoja, kantriai, gražiai bendravo su vaiku, nuramino, paaiškino problemą. Rekomenduoju.

 • Labai maloni gydytoja, apsilankymas pas ją su vaiku praėjo be streso. Viską išaiškino, radome mums geriausią sprendimą bendru sutarimu, labai empatiška gydytoja, buvo labai malonu su ja bendrauti, tik patys geriausi įspūdžiai! :) Gydymo taikyti mano vaikui nereikėjo,tai kažko apie tai pakomentuoti negaliu, bet pats bendravimas - nuostabus ir gydytoja kompetetinga, paprastai ir aiškiai man viską paaiškino apie vaiko sveikatą.Rekomenduoju!????

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ramunė Vankevičienė?

Ramunė Vankevičienė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-19104. Licencija galioja nuo 2014-04-30.

Kaip žmonės vertina Ramunės Vankevičienės darbą?

28 žmonės įvertino Ramunę Vankevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.