Ramunė Balčienė

4.2 (10 įvertinimų)

Apie Ramunę Balčienę

Ramunė Balčienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Ramunės Balčienės licencijos numeris yra MPL-07756, licencija išduota 2006-01-09.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 4.2

  • Puiki gydytoja

  • Tai Gydytoja kuri yra pati geriausia profesonalė .Visada padės ,bet kokiu metu tokių gydytojų reta Alytuje.Bet kas atsitiktų visada padės jei ir neužsiregistraves jum pats didžiausias ačiū !Ačiū,kad jus tokia gera esate!!!!????????????????????

  • lb gera gydytoja

  • Nuostabi daktaryte :) Esu jai labai dekinga uz issprestas sveikatos problemas :)

  • Labai rūpestinga, nuoširdi gydytoja. Visuomet kai kreipiamasi pagalbos, padeda, išklauso, kad ir kiek darbo beturėtų.

  • nuostabi,švelni,dėmesinga,jautri,geros nuotaikos,atidžiai tikrina sveikatą,labai rūpestinga. Sveikatos linkiu ir gydytojai,bei asmeniniame gyvenime laimės. Ačių už jūsų gerumą

  • Puiki gydytoja.

  • Protinga, taktiška, nuoširdi ir labai rūpestinga.Niekada neatsisako padėti, visada laiku ir labai kvalifikuotai suteikia pagalbą. Džiaugiuosi, turėdama tokią šeimos gydytoją.Puikiai savo darbą atlieka ir gydytojai padedanti slaugytoja Daiva.

  • Galbut pervargusi.,ankščiau buvo kitokia.Bet nustatė ne tą diagnozę,vaistus.Gaila (.

  • Labai skiriasi priėmimai, kai ateini su lauknešėliu ir kai ateini tuščiomis.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ramunė Balčienė?

Ramunė Balčienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07756. Licencija galioja nuo 2006-01-09.

Kaip žmonės vertina Ramunės Balčienės darbą?

10 žmonių įvertino Ramunę Balčienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.