Raminta Meidutė

5 (13 įvertinimų)

Apie Ramintą Meidutę

Raminta Meidutė turi Šeimos gydytojo licenciją. Ramintos Meidutės licencijos numeris yra MPL-02752, licencija išduota 2004-10-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • Puiki, kompetentinga gydytoja. Patyrusi, greitai reaguojanti ir siunčianti pas specialistus.

 • Labai rūpestinga ir atidi šeimos gydytoja, visada siunčia pas reikiamus specialistus, viską paaiškina. Labai šiltai ir nuotaikingai bendrauja su vaikais. Džiaugiamės, kad esame gerose rankose.

 • Šį gydytoja išgelbėjo man gyvybę! Nežinau ar reikia daugiau žodžių! Ačiū už gyvenimą! ????

 • Puiki gydytoja. Viska pasako ir pataria.

 • Visiems tiems kam atrodo, kad gydytojas turi šokinėti aplink pacientą ir linksminti jį, tada tai netinkamas gydytojas. Tiems kas nori pasveikti ir gauti tikslia informaciją apie savo sveikatą, geresnio pasirinkimo nerasite. Nesusipratimų susijusiu su visokiomis reformomis pasitaiko su visais gydytojais. Visa šeima lankomės pas Rimantę.

 • Patinka ši gydytoja, nes nežiūri oficialiai į savo pareigas. Atėjusius paauglius labai įdėmiai apžiūri ir jei reikia visada rašo siuntimą konsultuotis pas specialistus. Vaikai visada noriai nueina, nes žino, kad viską paaiškins.

 • Pasikeite gydytoja, esame jai dekingi uz operatyvuma, konkretuma, atiduma, sugebejima isklausyti ir isgirsti.

 • Mes su vyru pas sia gydytoja lankomes jau 7 metus ir nieko bogo apie ja negalime pasakyt, o tik kad ji yra pati geriausia musu gydytoja.Visada isklauso,pataria,yra maloni ir silta. Ir musu dukte su vaikuciais pas ja eina ir irgi yra labai patenkinti. Aciu Jums, gydytoja!

 • Aciu,kad esat ir mus gydot

 • Gal čia kalta medicinos reforma kad gydytojai turi tiek daug popierizmo užpildyti ir reikia laukti 2savaites ir ilgiau, bet apie gydytoją R.Meidutę galiu atsiliepti tik kuo puikiausiais žodžiais.Pas ją gydomės jau apie 7 metus ir su rimtomis ligomis.Gydytoja yra profesionali,kompetetinga ir nuoširdi.Mūsų šeima turi tikrą šeimos daktarą ir už tai esu dėkinga likimui ir Santariškių šeimos centrui. Mickevičių šeima

 • Visai faina gydytoja

 • puiki gydytoja

 • Visada zino ka daro, o svarbiausia, viska padaro puikiai :)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Raminta Meidutė?

Raminta Meidutė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02752. Licencija galioja nuo 2004-10-21.

Kaip žmonės vertina Ramintos Meidutės darbą?

13 žmonių įvertino Ramintą Meidutę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.