Raminta Labutytė

5 (17 įvertinimų)

Apie Ramintą Labutytę

Raminta Labutytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Ramintos Labutytės licencijos numeris yra MPL-08328, licencija išduota 2006-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 5

 • Nuostabi šeimos gydytoja. Pas ją lankausi jau ne vienus metus. Apart sveiko, pagarbaus, žmogiško požiūrio į pacientą mane labai žavi gydytojos polinkis vertinti ne tik fizinius simptomus, bet ir psichologinę būseną. Didelis pliusas, kad niekada nebrukami vaistai, o kaip nemokamas geras vaistas visad yra rekomenduojamas kokybiškas poilsis :)

 • Labai rūpestinga ir atsakinga gydytoja.

 • Dėkoju gydytojai už rūpestį ir sąžiningą požiūrį į savo darbą. Buvo diagnozuotą liga, kurios kiti gydytojai neįtarė ir nenustatė.

 • gydytoja pakankamai švelni ir maloni. kartais atrodo, kad jeigu kreipiesi dėl nedidelio negalavimo, tai žiūri su mintim "ko tu čia ligų ieškai".

 • Rūpestinga, sąžininga, profesionali gydytoja

 • Rūpestinga, atidi, visada stengiasi padėti, profesionaliai paaiškina situaciją. Kad visi jauni gydytojai tokie būtų. Sėkmės darbe!

 • Labai rupestinga, maloni, viska visada išsamiai paaiškina. Esame labai ja patenkinti.

 • JI pati geriausia. visada atsakingai gydo, neeskiria mokamu tyrimu. Labai atsakinga ir maloni

 • Moka bendrauti su vaikais ir savo darba dirba nuosirdziai....

 • Nuostabi gydytoja. Be to, kad puikiai padėjo dėl ligos, dar ir atliko bendrą apžiūrą, išrašė siuntimus dėl profilaktinių tyrimų. Labai maloni, linksma ir rūpestiga. Viršijo mano lūkesčius net su kaupu :)

 • Dėkoju gydytojai už rūpestį ir sąžiningą požiūrį į savo darbą. Buvo diagnozuotą liga, kurios kiti gydytojai neįtarė ir nenustatė. Visada malonu eiti pas šitą gydytoją. Tikrai kitiems pacientams ją rekomenduoju.

 • Nuostabi, nuoširdi, maloni, kantri šeimos gydytoja. Pas ją lankausi jau ne vienus metus. Apart sveiko, pagarbaus, žmogiško požiūrio į pacientą mane labai žavi gydytojos polinkis vertinti ne tik fizinius simptomus, bet ir psichologinę būseną. Didelis pliusas, kad niekada nebrukami vaistai, o kaip nemokamas geras vaistas visad yra rekomenduojamas kokybiškas poilsis :) Dėkoju gydytojai už didelį rūpestį ir sąžiningą požiūrį į savo darbą. Buvo diagnozuotą liga, kurios kiti gydytojai neįtarė ir nenustatė. Visada malonu eiti pas šitą gydytoją. Tikrai kitiems pacientams ją rekomenduoju.:)))))))))

 • Gydytoja priimė extra atveju, labai visko klausinėjo, rūpestingai domėjosi. Vienas geriausių turėtų vizitų pas gydytojus.

 • Daktare maloni. Jei tik yra pagrindas paraso siuntima pas kitus specialistus.

 • Labai maloni gydytoja. Visada įsigilina į problema. Moka bendraut, net su pačiais mažiausiais vaikučiais.

 • labai džiaugiames kad turim galimybe lankytis pas tokią superinę gydytoją.

 • Jau kelerius metus lankomės pas gyd. Ramintą – tiek pati, tiek vaikas. Ir drąsiai galiu sakyti, kad tai pati rūpestingiausia gydytoja, kiek gyvenime tekę susidurti. Visada randa laiko įsigilinti ir paaiškinti, net paskambinti pasiteirauti, kaip sekasi sveikti. Visada sužiūri ir paragina atlikti profilaktinius tyrimus, jei kyla abejonių, visada rašo siuntimą pas kitos srities specialistą, žodžiu, nenumoja ranka. Esu labai dėkinga šiai gydytojai ir jai pačiai nuoširdžiai linkiu sėkmės ir sveikatos.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Raminta Labutytė?

Raminta Labutytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08328. Licencija galioja nuo 2006-07-01.

Kaip žmonės vertina Ramintos Labutytės darbą?

17 žmonių įvertino Ramintą Labutytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.