Raimundas Leipus

4.9 (31 įvertinimas)

Apie Raimundą Leipus

Raimundas Leipus turi Gydytojo chirurgo licenciją. Raimundo Leipus licencijos numeris yra MPL-05604, licencija išduota 2004-12-30.

Raimundo Leipus licencijos

Raimundas Leipus turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-06608
Spaudo Nr.: 3560
Įsakymo data: 2005-03-23
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-05604
Spaudo Nr.: 3560
Įsakymo data: 2004-12-30

Atsiliepimai ir įvertinimai (31) 4.9

 • Gydytojas pasišventęs savo darbui. Rūpinasi savo pacientais.

 • Po gydytojo isikisimo mama vos NENUMIRE. Po proceduru ivyko komplikacijos, uzkrete pilvo ertme. Reikejo daryti operacija, kad isgelbeti gyvybe. Mamos bukle kiekviena diena blogejo, bet vistiek NEDAVE SIUNTIMO I VILNIU! Manau, kad nenorejo susigadinti reputacijos. Po to pasake, kad atsisako ja gydyti! Mama savo iniciatyva isvezem i Vilniaus Santaros Klinikas, kuria sekmingai pagyde! Baisu kas sioje ligonineje dirba!!! Zmones netylekit!!!

 • Tikrai geras specialistas: chrurgas, echoskopuotojas, urologas. Rūpestingas savo pacientams

 • Kam pavydas subine grauzia tie nesamones ir raso (arbaturi problemusu humoro jausmu). Auksciausios klases specialistas, gaila kad Lietuvoje tokiu labai nedaug...

 • geras specialistas, zmogus turintis jumoro jausma , padedanti greiciau pasveikti

 • Labai puikus gydytojas. Ismano savo profesija, padeda pacientui.

 • tai labai rūoestingas ir atsakingas, mąstantis gydytojas, išmanantis savo sritį.

 • Labai fainas gydytojas, ir pasiulė važiuoti į Vilnių (kaip kažkuriame komentare buvo parašyta,jog nepasiulė) manau neteisinga taip vertinti šį gydytoją.bendravimo iš jo galėtų pasimokyti ir kiti aukštos klasės specialistai kaip visų garbinamas vaikų chirurgas GRINCEVIČIUS, kuris su naujagimiu atvykusią šeimą taip priiėmė, jog pusė dienos negalėjo žmonės atsigaut... Visi geriausi žodžiai apie Leipų...Ir toliau taip.

 • pats pačiausias gydytojas, o kurie negražiai rašo apie jį yra neišmanėliai... tokių specialistų daugiau Utenai ir aplamai Lietuvai... Tikrai puikiai dirba savo darbą, rūpinasi, domisi paciantais... visi patys gražiausi žodžiai priklauso gyd, Leipui...

 • dekojame siam gydytojui uz nuosirdu darba

 • Tai gydytojas, kuriuo pasitikiu. Kuris sugebės padėti. Šaunuolis

 • Labai profesionalus gydytojas ir nuostabus žmogus

 • Tikrai atsakingas ir rupestingas gydytojas.Savo srities profesionalas(ta sake net pats prof.B.Dainys).O del senyvu zmoniu(tikrai nenoriu izeist)-bet jaunais pacientais reikia rupintis netgi labiau,nes paziurekit kiek jaunu zmoniu palieka si pasauli.O tie senyvi tik demesio nori.Kiek Dievas dave,tiek gyvensit.Ar 150metu norit sulaukt?

 • Keletą kartų teko kreiptis įvairiais klausimais. Malonu buvo lankytis, jaučiau kad darbą dirba profesionalas. Kai šiek tiek pritrūko žinių be jokių prisipažinimo baimių ar spėliojimų apie tai pasakė ir pasiuntė pas tą, kuris toje vietoje išmano geriau.

 • Labai puikus savo srities specialistas, kad daugiau Utenoje tokiu gydytoju tai ir manau poziuris pasikeistu zmoniu i i Utenos medikus. Kuo didziausiu pasekimu karjeroje ir asmeniniame gyvenime.

 • Puikus gydytojas. Savo energija ir optimizmu užkrečiantis pacientą.Daktaras tarsi variklis, priverčiantis pacientą judėti pirmyn.Aktyvus, žingeidus, einantis koja kojon su gyvenimu, taikantis naujoves, visiškai nėra stagnatorius. Nuoširdžiausias ačiū daktarui.

 • Labai geras gyditojas, jis mane operavo. Trumpai apie operacijos istorija: būnant mokykloje man pradėjo skaudėti pilvą, skausmas iš vis nemažėjo todėl kitą rytą važiavau pas šeimos gyitoją (viskas vyko Utenos ligoninėje). Šeimos gyditoja įtarė apendicitą todėl davė siuntimą pas chirurgą. Chirurgas( nepamenu vardo ir pvardės) sakė atvažiuoti vakare į priėmimą ir pasiruošti operacijai. Nuvažiavus į priėmimą buvau seselės aprėkta, kad apsimetu ir man čia nieko nėra, dar nuvedė mane pas kažkokia kitą šeimos gyditoją kuri sakė , kad praeis , nes turbūt kažką su valgiau ir irgi aprėkė. Aišku liepė važiuoti namo. Kitą diena aš jau vos vos vaikščiojau ir nieko nebe valgiau , nes tiesiog buvo labai bloga. Vėl važiavau į ligoninę pas Grincevičių. Jis man išrašė vaistų ir sakė, kad man stiprus žarnyno uždegimas. Gryžus namo gėriau tuos vaistus dvi dienas skausmas tik didėjo, kol galiausiai teko vos ne šliaužti iki tuoleto. Tada išsikviečiau greitąją pagalba jie mane apžiūrėjo ir kai papasakojau visa istoriją sakė turbut aš perdedu skausmą … nuvežus mane į ligonine ir apžiūrėjus, R.Leipus visus pakėlė ant kojų, pakvietė sesele ir liepė mane ruošti skubiai operacijai. Seselė įsodino mane į invalido vežimėlį ir nuvežė į palatą, suleido lašeline ir po +- valandos mane nuvežė į operacinę. Mane išoperavus paaiškėjo, kad vis dėlto man buvo apendicitas su gangrena, darė keturis pjūvius , nes kitaip jau buvo nebeįmanoma prieiti. Po operacijos manimi labai rūpinosi, dažnai paklausdavo kaip jaučiuosi, viskas greitai ir sklandžiai augijo. Dar gyditojas sakė, kad jeigu nebūčiau atvykus, būčiau išgyvenus vieną parą. Ačiū dar kartą :))

 • Tai chirurgas virtuozas, nepaprastai profesionalus, kompetentingas, rūpestingas, nuoširdus. Esu labai dėkinga už atliktas operacijas.Vienas nuostabiausių profesionalų sutiktų Lietuvos ligoninėse. Nuoširdžiai dėkinga.Linkiu geriausios kloties.

 • Nuoširžiai dėkoju puikiam ir rūpestingam specialistui.

 • Labai puikus gydytojas, geras savo srities specialistas. jei kitą kartą reiktų operuotis - tik pas jį eičiau.

 • Jei ne šis gydytojas, gal jau 10 metų gulėčiau kapuose. Keliskart ačiū už išsaugotą sveikatą. Tik R. Leipus įvertino kritinę būklę, ištikus tulžies pūslės akmenligės priepuoliui ir išsiuntė į Vilnių, jo dėka išvengiau pooperacinių komplikacijų. Ačiū nuoširdžiai.

 • Tikras žmogus, puikus gydytojas

 • Nuostabus gydytojas,rupestingas,su homoru, savo srities profesionalas,aciu siam puikiam gydytojui uz viska.Jei,kada tektu susidurti su panasia situacija man ar mano artimiems zmonems kreipciausi tik i ji!!! Puikiai suregavo,iskart operavo.Aciu,aciu,aciu!!

 • Labai pasitikiu šiuo gydytoju. Jis mane prižiūrėjo po sudėtingos operacijos, atliktos Vilniuje, o neseniai ir pats operavo pooperacinę išvaržą. Esu patenkinta ir neturiu jokių priekaištų. Ir visai nesuprantu tų, kurie rašo tokius bjaurius komentarus. Reikia tik džiaugtis, kad Utena dar turi tokių profesionalių chirurgų.

 • Man 70 metų.Nuo vaikystės jaučiu pagarbų baimingumą trims profesijom - mokytojui, gydytojui ir kunigui. Bendraujant su gyd.Leipum, pagarba išliko, o baimingumas lyg ir išnyko,-bendrauji kaip su senu geru pažįstamu. Esu dėkingas Jam ne tik už sėkmingai atliktą operaciją {pirmoji mano gyvenime}, bet ir nuoširdų bendravimą, palaikymą, supratimą.Pagarba ir dar kartą ačiū

 • Profesionalus gydytojas

 • Puikus gydytojas. Sekmės jums.

 • Labai dėkinga gydytojui už tulžies akmenų operacija. Kita operacija (inksto cista), tikėkimės, bus taip pat sėkminga. Didelis, AČIŪ, gydytojui.

 • Labai malonus žmogus, visada pasitinka su šypsenėle, pasiteirauja, kas pasikeitė po paskutinio mūsų susitikimo. Man darė dvi operacijas - prostatos ir išvaržos. Sakė, kad inkste yra akmenukas, bet kol kas jis nejuda. Jei prireiks pagalbos - kreipsiuos tik pas Jį. Visokeriopos Jam sėkmės.

 • Labai geras gydytojas, supratingas, rūpestingas, tikrai žinantis savo darbą, šmaikštus. Labai gražiai elgiasi su žmonėmis ir aplinkiniais. Po operacijos paklausia ar viskas gerai, ar skaudą. Labai gerai, kad yra tokiu gerų gydytojų kaip jis.

 • Puikus profesionalus gydytojas.Nedaugzodziauja bet pasako tai ka reikia zinoti ir tiek kiek reikia zinoti!labai demesingas.jei mato kad nerimauja zmogus randa buda ir pajuokauti ir pakelti upa.Operacija pavyko tetei puikiai.domejosi kaip sekasi ir tai suteike dar daugiau pasitikejimo.Teisybes delei paminesiu,kad butu ramiau kreipesi tetis i Vilniaus onkologus urologus ir isgirdo atsakyma kad turite Utenoje puiku specialista kuriuo pasitiki patys medikai.operacija atlikta puikiai!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Raimundas Leipus?

Raimundas Leipus turi Gydytojo chirurgo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05604. Licencija galioja nuo 2004-12-30.

Kaip žmonės vertina Raimundo Leipus darbą?

31 žmogus įvertino Raimundą Leipus. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.