Raimonda Vanagaitienė

4.8 (23 įvertinimai)

Apie Raimondą Vanagaitienę

Raimonda Vanagaitienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Raimondos Vanagaitienės licencijos numeris yra MPL-12627, licencija išduota 2009-02-27.

Atsiliepimai ir įvertinimai (23) 4.8

 • Nuoširdžiai dėkoju gydytojai už konsultaciją Grybo med. centre. Labai profesionali ,rūpestinga, maloni gydytoja. M.Kulienė Zarasai

 • Gydytoja suteikė mažai informacijos, nepaaiškino, kokios dietos laikytis, ko vengti. Mažai klausinėjo - ko pasekoje užsitęsę pilvo skausmai. Gydymas nepadėjo

 • Maloni gydytoja, rupestinga, viska paaiskina. man patiko neturiu kol kas

 • Pasišventimas darbui Klinikos, kuiroje dirba gydytoja skurdas-ligoniai neparūpinami net tualetiniu popieriumi

 • Labai rūpestinga, atidi gydytoja. Paskiria reikiamus tyrimus, o jei dėl kažko vis tiek vis dar nerimauji - ir papildomus, kad įsitikintų, kad iš virškinimo sistemos pusės tikrai viskas ištirta ir visos patologijos atmestos. Kas gali sau leisti susimokėti už konsultaciją Grybo gatvėje, rekomenduoju - sumokėti pinigai atsiperka.

 • Kalba konkreciai, trumpai. Gal per trumpai, bet aiskiai.

 • Nuostabi gydytoja ,rupestinga ,nuosirdi ir labai atsakinga uz pacienta.Aciu Jums .

 • Labai puiki gydytoja, rupestinga, maloni ir zino, ka daro. Sekmes gydytojai.

 • Labai gera specialiste!!!!!!!

 • Nuostabi ,nuoširdi gydytoja,savo srities profesionalė!

 • Ilgamete Jūsų paciente. Audra Jurelytė Utena

 • Dėkingumą galima būtų išreikšti begale žodžių,bet nuoširdžiausią ačiū tariu Mykolo Marcinkevičiaus ligoninei ir gydytojai , skyriaus vedėjai Raimondai Vanagaitienei ir visam gastro skyriaus kolektyvui už profesonalumą,žmogiškumą,atidumą,nuoširdų ir rūpestingą ilgameti gydymą.Labai rūpestinga ,atidi gydytoja,paskiria tinkamus tyrimus,o jei dėl kažko dar nerimauja paskiria dar papildomus tyrimus,kad įsitikintu,kad tikrai viskas ištirta .Tvirtybės,neišsenkančios energijos ir stiprybės dovanojant patį brangiausią turtą -sveikatą ! Ačiū Jums. Niekada nepamiršiu Jūsų gerumo ir nuoširdumo ir nuostabios šypsenos.

 • Nuostabi gydytoja, visuomet išklauso, pataria. Labai dėkinga už ilgametį gydymą ir malonų bendravimą, bei sveikatos problėmų sprendimą laiku.Džiaugiuosi, kad turime tokių medikų, kaip Raimonda Vanagaitienė, maloni ir laiku suteikianti labai gerą gydymą.Ačiū Jums gydytoja. Audronė Jurelytė.

 • Labai maloni, išklausanti ir rūpestinga gydytoja, su humoro jausmu. Tikrai rekomenduočiau.

 • Nuostabi gydytoja. Labai rūpestinga, šilta, maloni. Puiki savo srities profesionalė. Gydymas veiksmingas, dėmesio skyrė daug, atsižvelgė į tai, kad esu jauna mama. Kur kas malonesnė nei kai kurie santariškių specialistai pas kuriuos teko lankytis prieš ją.

 • Tikrai nuostabi gydytoja. Labai dėmesinga, išklausanti, profesionali. Padėjo įveikti ilgai kankinusias skrandžio problemas. Ačiū

 • Anton Z.

 • Be jokios abejonės, rekomenduosiu Jus visoms savo pažįstamiems.

 • Tikras savo srities profesionalė, taip pat graži moteris su gera energija.

 • Nuostabi gydytoja Raimonda Vanagaitienė. Labai dėkingas už profesionalų, šiltą priėmimą. Specialiai atvykau į Vilnių iš kito miesto. Buvau priimtas iki nustatyto laiko. Gavau visą reikalingą informaciją apie tyrimus ir kur kreiptis.

 • Tikra savo srities profesionale, nuostabi gydytoja. Pakliuti labai sunku, bet buvo verta laukti, dabar suprantu kodel tokios eiles ir visi nori pas jus registruotis. Aciu jums gydytoja!

 • Labai gerą gydytoją,rekomenduoju.

 • Nuostabi gydytoja, tik geriausios rekomendacijos!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Raimonda Vanagaitienė?

Raimonda Vanagaitienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12627. Licencija galioja nuo 2009-02-27.

Kaip žmonės vertina Raimondos Vanagaitienės darbą?

23 žmonės įvertino Raimondą Vanagaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.