Apie Paulius Vaitiekūną

Paulius Vaitiekūnas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Pauliaus Vaitiekūno licencijos numeris yra MPL-22248, licencija išduota 2017-07-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Jaunas gydytojas gebantis išklausyti ir paaiškinti apie mane kamuojančius negalavimus, Sulaukiau patarimų, rekomendacijų kokius vaistus vartoti pasireiškus skausmams. Labai džiugu, kad išaugo nauja perspektyvių gydytojų karta. Linkiu gerb. gydytojui P. Vaitiekūnui sėkmės darbe ir gyvenime. Pacientė Ilona V.

  • Puikus gydytojas, tikrai dirbantis iš širdies.  Buvau susidūrusi su daugiau chirurgų, bet netyčia papuoliau pas šį gydytoją ir tik jis nustatė diagnozę, išgydė vaistais, vėliau atliko laparaskopinę operaciją. AČIŪ gydytojui. Labai daug konsultavo prieš operaciją, stengėsi padėti, patarti ir atsakyti į rūpimus klausimus, turi labai daug kantrybės.  Niekada negailėjo savo laiko. Po operacijos taip pat domėjosi, davė patarimų, matėsi, jog gydytojui jo darbas ir pacientas labai svarbūs. Labai džiaugiuosi, kad buvo galimybė pažinti šį gydytoją. Dabar viskas daug ramiau, nes žinau, kad jei kas nutiktų, egzistuoja puikus ir nuoširdus gydytojas. Visiems, kurie tikrai neapsisprendžiate, patariu rinktis tik šį gydytoją. 

  • Pacientė Rasa K.

  • Labai geras gydytojas.Buvau nesenai todėl negaliu pasakyti ar tinkamai nustatė diagnozę ir paskyrė gydymą. Šiuo metu gydausi, naudoju vaistus.Po 2 mėnesių turėtų būt rezultatas kaž koks. Kontaktini duomenų nedavė, negaliu susisiekt o reikėtų konsultacijos..

  • Ačiū labai daktarui, didžiausias sėkmės Jums.

  • Siandien buvau konsultacijoje.Tai puikus,nuosirdus jaunas gydytojas.Maloniai bendravo,apziurejo.Isklause,paaiskino viska kas mane domino,skyre tyrima.Tai Gydytojas is didziosios raides,vienas is geriausiu su kuriais teko bendrauti.Rekomenduoju visiems.Aciū,kad jus esate,aciū uz rupestinguma,uz malonu apziurejima.Sekmes ir sveikatos,jums Gydytojau.

  • Esu turėjęs patirties su keliais hirurgais,visi jie buvo savo srities profesionalai,pradirbę daug metų,puikūs žmonės,vienas iš jų Donatas Petrauskas,ačiū jam.Pas gyd. P.Vaitiekūną patekau visai atsitiktinai,ir ką,šis gyd. nei kiek nenusileido savo profesionalumu,o netgi sakyčiau pranoko savo vyresniuosius kolegas,daugeliu aspektu.Didelis Ačiū.100% rekomenduoju šį profesionalų hirurgą, dar kartą ačiū.Pacientas Darius Kuodys

  • Profesionalus ir kantrus gydytojas! Ačiū Jums, daktare!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Paulius Vaitiekūnas?

Paulius Vaitiekūnas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-22248. Licencija galioja nuo 2017-07-04.

Kaip žmonės vertina Pauliaus Vaitiekūno darbą?

8 žmonės įvertino Paulius Vaitiekūną. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.