Palma Lesiūnienė

4.6 (11 įvertinimų)

Apie Palmą Lesiūnienę

Palma Lesiūnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Palmos Lesiūnienės licencijos numeris yra MPL-06311, licencija išduota 2005-02-09.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 4.6

 • šauni gydytoja, daugiau nei pusę savo gyvenimo gydomės pas ją. Tiesiog nuoširdi, rami, niekados nėra pakėlusi balso ar piktai pasakius. Padeda, atsiliepia ir ne darbo metu, tiesiog nuostabi

 • Jau daug metų tenka bendrauti su gydytoja Lesiūniene.Kadangi esu kardiologinis ligonis,pastoviai tenka lankytis pas gydytoją,kad išrašytų vaistus,kuriuos paskyrė kardiologas.Daktarė visada laiku paskira reikalingus tyrimus ir domisi mano sveikatos būkle.Labai nuoširdžiai bendrauja,pasitinka ir išlydi su šypsena.Nuoširdus Jums ačiū,daktare!!! Juozas Aleksandravičius.

 • Labai rūpestinga

 • Labai gera gyditoja musu seimai pazystama nuo 1980m simtas balu

 • Atidžiai išklauso,visada su šypsena. Tai gydo

 • Siandien apsilankiau pas gydytoja, nors laukianciu zmoniu begale, bet gydytoja puikios nuotaikos, miela, besisypsanti ir isklausanti. Aciu Jums! Kad daugiau tokiu mediku butu, kurie taip atsidave ir mylintys savo darba!

 • Labai maloni, labai silta, visada puikios nuotaikos, tiesiog geras ir nuosirdus zmogus. Nors ir nesinori eit i poliklinika, bet pas ja einama kaip pas mama. Aciu uz nuosirduma!

 • pati geriausia!!!!!!!!!!!!!! aciu jum!!!!!!!!

 • pati geriausia gydytoja

 • Maloni gydytoja

 • Mėnėsį laiko gydė neaišku nuo ko, buvo kosulys. Skundžiausi jog skauda kvepuojant krutinę ir nugarą, bet jos atsakymas buvo jos stuburą man skauda. Skyrė netinkama gydymą, neatliko jokių tyrimų pagal kuriuos spręstų būklę. Atsidūriau ligoninėje su plaučių uždegimu, labai "ačiū"... Kuo toliau nuo tokios gydytojos jeigu ją taip galima pavadinti.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Palma Lesiūnienė?

Palma Lesiūnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06311. Licencija galioja nuo 2005-02-09.

Kaip žmonės vertina Palmos Lesiūnienės darbą?

11 žmonių įvertino Palmą Lesiūnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.