Otilija Marcinkevičienė

3.9 (11 įvertinimų)

Apie Otiliją Marcinkevičienę

Otilija Marcinkevičienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Otilijos Marcinkevičienės licencijos numeris yra MPL-04802, licencija išduota 2004-12-16.

Otilijos Marcinkevičienės licencijos

Otilija Marcinkevičienė turi šias licencijas:

Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-04802
Spaudo Nr.: 16276
Įsakymo data: 2004-12-16
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-05955
Spaudo Nr.: 16276
Įsakymo data: 2005-01-05

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 3.9

 • Viena geriausių ir darbščiausių gydytojų, kurias teko sutikti. Manau, man pasisekė, kad esu priskirtas šiai daktarei.

 • Girdejau daug ivairiu atsiliepimu, taciau likau patenkinta, apsilankiusi pas man priskirta gydytoja. Tikrai profesionali ir bendrauja taip, kaip turi bendrauti gydytojas su pacientu. O kad ligoniu yra daug, tai ir darbo daug, ir luktelti reikia, bet tikrai ne ilgiau 10-15 min....Man ji patiko.

 • Labai profesionali ir maloni gydytoja,rupestinga,kruopsti.

 • Labai profesionali daktare...Jeigu butu visi gydytojai kaip gydytoja Marcinkeviciene tikrai isvengtu daug sunkiu ligu.

 • Pirmą kartą pas gydytoją lankiausi beveik prieš dvidešimt metų. Į polikliniką einu labai retai, dar rečiau pas šeimos gydytoją. Kol buvo jaunesnė buvo nuostabi gydytoja, dabar apsilankius buvo sunku patikėti, kad tai tas pats žmogus, atrodė nekantri, nervinga, sutrukdyta. Labai gaila, kad teko nusivilti, gal krūviai per dideli, medikam - nepyragai :(, pacientai nukenčia.

 • Buvau girdėjusi, kad ši gydytoja labai gera. Kolkas nesupratau. Visada atrodo, kad jai trukdai, nes esi darbingo amžiaus ir sirgti net kartą metuose gripu neturi teisės. Nusivyliau.

 • Rupestinga ir padedanti visais klausimais

 • Nuostabi gydytoja

 • Neatsakinga gydytoja, nesigilinanti į problemas, nežinodama atsakymo gužčioja pečiais, o ne nukreipia į kitus gydytojus, kurie padėtų išsiaiškinti problemą.

 • Arogantiška ir visai nekompetetinga, labai nemaloniai bendrauja. Susakius simptomus ji puolė skaityti kažkokį žinyną ir skambinti konsultuotis kitiems gydytojams, nes pati nieko nežino. Ko gero, naudingiau būtų buvę pačiam pasidomėti apie ligą, nei eit pas tokią susireikšminusią veikėją

 • Žmogus, nevertas gydytojo vardo. Neurotiška, neleidžianti įsiterpti, pasakojant simptomus - pertraukia ir šaiposi, kaip taip gali būti. Galiausiai išrašo receptą, kurio vaistinėje nepriima, nes išrašytas neteisingai. Žodžiu, venkit.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Otilija Marcinkevičienė?

Otilija Marcinkevičienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04802. Licencija galioja nuo 2004-12-16.

Kaip žmonės vertina Otilijos Marcinkevičienės darbą?

11 žmonių įvertino Otiliją Marcinkevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.