Apie Olegą Karumną

Olegas Karumnas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Olego Karumno licencijos numeris yra MPL-05935, licencija išduota 2005-01-05.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 5

  • Laba ! Nuostabus specialistas , neveltui skyriaus vedejas . Visas chirurginio personalas nuostabus , rupinasi kaip savu :-)

  • Rūpinosi,kad būtinai kitą dieną po operacijos pas jį ateičiau persirišti. Teko ilgai laukti, bendravo mažai, į užduodamus klausimus neatsakydavo arba atsakydavo neaiškiai, pačia operaciją atliko greitai, tačiau likęs randas sugijo netolygiai,užsitęsė perrišimai, užsirašė pas save ,kad kitą dieną ateičiau į perrišimus, bet nusiuntus į konsultacinę polikliniką paaiškėjo,kad registruotą dieną daktaras nedirba ir, kad neregistruojama pas jį...

  • Nuostabus gydytojas, savo srities specialistas.

  • labai malonus rupestingas geras specialistas

  • Labai dekinga šiam nuostabiam gydytojui.

  • Labai džiaugiuosi, kad patekau pas šį gydytoją. Su skubiu siuntimu, nepraejus 4 val. jau buvau išoperuota. Viskas sėkmingai.Dėkodama jam nuoširdžiausiai linkiu Daktarui kuo geriausios sveikatos, ištvermės tokiame atsakingame ir sunkiame darbe. Jei kada prisireiktų mano artimiesiems ar man, dėsiu visas pastangas, kad papulčiau pas šį Daktarą.

  • Puikus gydytojas! Likau labai patenkinta tiek gydytojo profesionalumu, tiek bendravimu. Ėjau pas daktarus tik įtardama, kad man gali būti apendicitas, jis labai atidžiai mane apžiūrėjo ir nors po pirminės apžiūros iškart suprato, kad tikrai man nėra nieko rimto, vis tiek skyrė pasidaryti visus reikiamus tyrimus. Labai rūpestingas ir atidus gydytojas, labai džiaugiuosi, kad papuoliau pas jį.

  • tikras profesionalas, labai atsakingas , dziaugiuosi, kad buvau jo paciente... didelis ACIU...

  • Puikus gydytojas.

  • profesionalas savo srities, tikras gydytytojas, rupestingas. nera

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Olegas Karumnas?

Olegas Karumnas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05935. Licencija galioja nuo 2005-01-05.

Kaip žmonės vertina Olego Karumno darbą?

10 žmonių įvertino Olegą Karumną. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.