Nijolė Tamulevičienė

4.4 (7 įvertinimai)

Apie Nijolę Tamulevičienę

Nijolė Tamulevičienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Nijolės Tamulevičienės licencijos numeris yra MPL-03679, licencija išduota 2004-11-22.

Nijolės Tamulevičienės licencijos

Nijolė Tamulevičienė turi šias licencijas:

Biomedicinos technologė
Licencijos Nr.: ASL-04583
Spaudo Nr.: BT000512
Įsakymo data: 2022-01-12
Gydytoja oftalmologė
Licencijos Nr.: MPL-03679
Spaudo Nr.: 8586
Įsakymo data: 2004-11-22

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 4.4

  • Nuostabi gydytoja ! Labai labai man patiko, isklause , parekomendavo ,istyre, dave patarymu ! net del naujagymio akyciu papasakojo labai vertinga informacija ! Prisiskaiciau cia neigiamu atsiliepimu -bet mano vizitas praejo ant tiek nuostabiai kad tikrai dabar vaiksciosiu tiktai pas Nijole Tamuliaviciene!Labai profesionali,maloni gydytoja-Aciu Jums! Pagarbiai Julija.

  • Labai maloni, nuoširdi gydytoja. Ištyrė iš pagrindų, davė patarimų. Džiugu, kad yra gydytojų, pas kuriuos norisi sugrįžti. Kuo didžiausios sėkmės ir laimės šiai specialistei!

  • Manau kad is karolpol istaigos viena rimciausiu gydytoju,matomai todel ir patekti sunku,eiles dideles.viska issamiai paaiskino ir skyre gydyma.jei reiks vel eisiu pas ja ir kitiems uzrodysiu.

  • LABAI GERA GYDYTOJA! Lankausi pas ją kas 1,5 metų jau beveik 5 metus. Labai dėmesinga ir profesionali - kiekvieną kartą įdėmiai apžiūri, atlieka visus reikalingus tyrimus, rezultatus pakomentuoja; jei reikia - išrašo vaistų, arba tiesiog parekomenduoja, kaip prižiūrėti akis, kad regėjimas ilgam išliktų geras ir akys - kuo sveikesnės. Manau, kad tai viena iš geriausių ir profesionaliausių Karoliniškių poliklinikos gydytojų!

  • Puiki daktarė, puikus žmogus ir puiki valstybės pilietė

  • Labai gera ir rūpestinga, kompetetinga gydytoja, turbūt vienintelė šioje poliklonikoje.

  • Labai arogantiška ir nemaloni gydytoja ir neaišku dėl profesionalumo...

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Nijolė Tamulevičienė?

Nijolė Tamulevičienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03679. Licencija galioja nuo 2004-11-22.

Kaip žmonės vertina Nijolės Tamulevičienės darbą?

7 žmonės įvertino Nijolę Tamulevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.