Nijolė Marčiulionienė

5 (16 įvertinimų)

Apie Nijolę Marčiulionienę

Nijolė Marčiulionienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Nijolės Marčiulionienės licencijos numeris yra MPL-11563, licencija išduota 2008-09-05.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 5

 • Išsiregistravome iš Panevėžio raj.poliklinikos dėl labai nekokios šeimos gydytojos, kuri visiškai sužlugdė Mamą su kalbomis, kad Mama niekada nebepasveiks... :/ Tad ieškojome geros šeimos gydytojos Panevėžyje. Ačiū Dievui, radome Nijolę Marčiulionienę. Mano Mamą labai sunku įkalbėti darytis bet kokius tyrimus. O ji sugebėjo taip pakalbėti ir taip gražiai įtikinti, kad Mama tą pačią dieną iš karto po jos vizito nuvažiavo į ligoninę pasidaryti tyrimų ir atsigulti į ligoninę kraujo perpylimui. Mama taip džiaugėsi ją atradusi, labai nuoširdi, tikinti, kad žmogus pasveiks, linkinti tik paties geriausio, o ne "nurašanti" žmogų. Labai puiki gydytoja, visada pozityvios nuotaikos ir norinti padėti! Tik patys geriausi žodžiai apie Ją.

 • Puiki gydytoja, palaiko ir padrasina, nuteikia visada teigiamai ir optimistiskai!

 • Puiki gydytoja, jei dar karta kaip nors susirgsiu, tada vėl savo sveikatą patikėčiau į šios moteriškės rankas. ????

 • Labai profesionali, savo darbą išmananti gydytoja, viską konkrečiai paaiškina ir pagrindžia savo sprendimus. Daugiau tokių gydytojų

 • Aciu, daktare, uz jusu neblestanti optimizma ir jo skiepijima savo pacientams!

 • Nuostabi gydytoja, konsultuoja net po darbo, visada pasidomi ir kitais seimos nariais. Labai dekonga jai uz viska!

 • Tik šios puikios gydytojos dėka išsprendžiau savo sveikatos problemas. Ačiū Jums miela gydytoja.

 • Supper gydytoja. Aciu Jums. Sveikatos Jums ir Jusu seimai.

 • Nuostabi gydytoja, daugiau tokių. Ačiū Jums.

 • Puiki gydytoja! Konkreti, kompetetinga,tikra savo srities profesionalė. Gydytoja, kuria pasitikiu ir gerbiu.

 • Daug metų gydausi pas šią gydytoją, visada randu pagalbą greitai ir efektingai. Tikrai rekomenduočiau visiems- neapsiriksit! Labai nustebino komentaras teigiantis priešingai, visai neatitinka tikrovės. Daktarei linkiu kantrybės ir sėkmės, ačiū :)

 • Labai profesionali savo darbo sferoje, detaliai paaiškina problemą, kantraiai elgiasi su pacientu ir atsako į visus rūpimus klausimus. Labai rekomenduoju šią nuostabią gydytoją!!! :)

 • Nuostabi gydytoja, labai maloni, visuomet su sypsena, visada po apsilankymo jauciausi net psichologiskai geriau, nes ji puikiai nuteikia ir skatina tik geresnes mintis. Daugiau tokiu zmoniu!

 • Labai patink si gydytoja. Puikiai ismano savo darba, konkreti, tiksli, racionali. Pagarba.

 • DAUGIAU TOKIU PROFESIONALIU GYDYTOJU,TUOMET VISI BUSIM SVEIKI

 • labai profesionali, maloni ir teisinga, padrasinanti. super gydytoja:)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Nijolė Marčiulionienė?

Nijolė Marčiulionienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11563. Licencija galioja nuo 2008-09-05.

Kaip žmonės vertina Nijolės Marčiulionienės darbą?

16 žmonių įvertino Nijolę Marčiulionienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.